Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik Kültürü

ismail PK

Öne çıkan mesajlar

Kapatılan hesap için nedanko'ya pm attım böyle döndü bana

nedanko said:

"ismail PK" said:

Merhaba c:windowssystem32 isimli hesabımın neden , niçin , kim atrafından ve ne sebeple kapatıldığını öğrenebilir miyim ? Küfür yok , hakaret ......
Bunların cevabını almak istiyorum. Saygılar.

Ben kapattim, konulara manasiz anlamsiz mesajlar attigin icin. Paticik Amerika degil kufur hakaret yok diye hersey serbest degil, paticik in kurallari kulturu var buna uymak durumundasiniz.

Kullanılabilir alan 1Mb..

Paticik kuralları bu ve bunun gibi terimlerden oluşuyorsa kusura bakmayın ben kültürsüzmüşüm gerçekten.

Cons said:

pipi

paspatur said:

Kafamı skim.

paspatur said:

aq.

Sadece gelen kutuma bakıp oradan dışarıya çıkmayıp çelişkiler içinde kalmıyorum iyiki.

Ayrıca bu ve bunun gibi mesajlar nick'e uygun oldugu için atılmıştır insanların kahkaha atmasa bile tebessüm edeceği düşünülerek sizin gibi sert somurt abilerden oluştuğunu bilmiyordum forumun yine çok özür dilerim bu ciddiyet içerisinde böyle bir şey yaptığım için affedin beni , Sen görmemişsen ben ne yapayım armut mühendisi.

Dilediğinizce takılıp verip verişebilirsiniz artık kalın sağlıcakla içinizde nadir de olsa iyi insanlar var onlara saygılar sevgiler.

STRINGTABLE
LANGUAGE LANG_TURKISH, 0x1
{
751, "Küçük Bellek Dökümü (64KB)"
}

c:winsys32
Sosyal ağlarda paylaş

alış abicim paticik belli bi arkadaş grubunun borusunun öttüğü bir forumudur, demokrasi gibi bi dertleri yoktur. :) onlar küfrederse "biz kendi aramızda ediyoruz kimsin nesin" olur. onlar trollerse beşbininci trollde bi hafta ban olur, sen trollersen ellinci postta süresiz yersin.

katlanacaksın usul usul sorununu yazıp cevap bekleyeceksin.

kısacası paticik eşittir ama bazı üyeler daha eşittir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...