Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yarın 4mbps e geçiyorum da..

Fransuxa

Öne çıkan mesajlar

• 1 ay sonra ...
arkadaşlar hazır konu varken sorayim bende yakinda 4mbit'e geçmeyi düşünüyorum durumlar nedir rapidden,torrenttan download hızları vs şu anda bende 1mbit var evde 2 bazen 3 kişi kullanıyoruz ama bir oyun falan oynarken başkası interneti kullandığında oldukça kötü etkiliyor 4mbit'e geçince ne ölçüde azalır bu etki ?
Sosyal ağlarda paylaş

şahsen şöyle söyliyim. bu büyük ihtimal telekomdan yada baglanmaya calıstıgımız sitelerden kaynaklanıyor olabilir ama kullanım acısından 1 mb ile 4 mb arasında zerre fark yok. ikiside face min 4 5 saniyede baglanıyo yani hafif bir delay durumu söz konusu herşey için. ama torrent morrent gibi olaylarda eğer seed durumuda saglamsa çok kral download yapıyo hemde acaip.

diğer tarz downloadlardada min 400 görüyosun. güzel yani. ama surfing olayında hiç bi fark yok şahsen.
Sosyal ağlarda paylaş

80 lira ayda.

bir de yani 1mbit ile 4mbit arasında 10 kaplan gücü fark var.

sayfa açılma hızları olsun, arkadaşların download yaparkenki pinglerin olsun.

misal 300kb ile dl yapıp aynı anda 10 pingle oyun oynayabiliyorum diyeyim siz anlayın.

1mbit internet çöp artık tamamiyle kaldırılmalı.
Sosyal ağlarda paylaş

Düzeldi gibi sanırım, geceden beri 870 ile falan çekiyorum.

4mbit 84 lira mıydı neydi, 15 daha verip 2 katı bağlatmak daha mantıklı gelmişti bana, baya memnunum 8 mbitten. Yani 20 dakikalık dizi downloada koyuyorum, çişimi yapıp bir su içiyorum inmiş oluyor. Büyük rahatlık.
Sosyal ağlarda paylaş

kablonet 4mbit bağlantım var, 2'ye düşürmeyi düşünüyoruz. tamam ara ara 400 kb ile dl yapıyorum ama verdiğim parayla aldığım hizmeti yan yana koyarsan kesinlikle hakkını vermiyor. gecenin köründe bikaç saatliğine o 400'lük hıza ulaşabiliyosun ancak. bunun içinde 70-80 lira vermeye değmiyor. ha ama ekonomik sıkıntım yok diyosan al tabi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...