Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Benden başka..

forçen

Öne çıkan mesajlar

AHAHAH Bu açılmıştı ve ben lamba sanmıştım, hatta ne kadar bakarsam bakayım kadına benzetemedim. Aradan kaç ay geçti, bugün baktım ve lambaya benzetemedim lamba olduğunu bilmeme rağmen. Sonra kadın resmini görünce iyice dumur oldum çünkü hakkat lamba sanıyordum. Erkekliğe geri dönüş xD
Sosyal ağlarda paylaş

deadwoll said:

AHAHAH Bu açılmıştı ve ben lamba sanmıştım, hatta ne kadar bakarsam bakayım kadına benzetemedim. Aradan kaç ay geçti, bugün baktım ve lambaya benzetemedim lamba olduğunu bilmeme rağmen. Sonra kadın resmini görünce iyice dumur oldum çünkü hakkat lamba sanıyordum. Erkekliğe geri dönüş xD

"Pen Duick" said:

Abi bu 2. ye oluyo kalbinizi kiricam artik. O motivationaldaki kadin photoshoplanmis. Bu fotograf bir lamba fotografi ve fotografci kadini animsatmasi icin cekti. Adam da yunan bi fotografci, tanismisligim var tr ziyareti sirasinda. Nikosalpha diye googlelarsaniz bulursunuz. Bildiginiz emege hakaret suna kadin demek.

postları okuyalım
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi hatırladım, hah Sly-One hatta o linki de koymuştu, çalışmalarına vs. bakmıştım. Ama cidden kadın olduğunu bilmiyordum hep lamba diye özümsedim onu. Resmin tamamını görünce de nasıl bir pozisyondan kesilmiş olduğunu anladım.

Zaten lambaya benzesin diye tanganın genişlediği yer köşeli orada, bir de kumaş gibi duruyor dövmenin olduğu yer. Ama olay o değil, cidden bir kadından kesit olabilirdi o ve ben bunu aylar önce lamba sanarken şu an lamba gibi göremiyorum önemli kısım bu xD
Sosyal ağlarda paylaş

Benzio ama çok net lamba. En azından dorynin verdiği motivationaldaki gibi direk oradan alınmamış. Hem lambanın sapındaki kalınlık değişiminin aniliği hem de bacakların iç kısmı sandığımız yerdeki bulanıklaşma bunu imkansız kılıyor. Ya oradan alınıp photoshoplanmış, ya da Pen Duick haklı. i bence haklı :)
Sosyal ağlarda paylaş

herşey bizim hayal gücümüzde bitiyor. dünya halkının %90ı için o bir kadın.

hem zaten o bir kadın da değil, o bir fotoğraf.

fotoğrafı da fotoğrafçı yaratmadı, o zaten fotonun içinde vardı fotoğrafçı sadece onu ortaya çıkardı.

bugün bayram, büyüklerimizi aramayı unutmayalım.

sakla samanı gelir zamanı.

ayağını yorganına göre uzat.

türkiyenin dört bir yanı düşmanlarla çevrilidir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...