Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Net tamamen gitti.

Dariel

Öne çıkan mesajlar

Beyler sizdede varmı yoksa bendenmi kaynaklanıyor bilmiyorum, 20 dakika öncesine kadar uslu uslu otururken bi anda paticik hariç hiçbiyere girememeye başladım. Ne ekşi ne msn ne DAOC ne google. Paticik sorunsuz acılıyor. Dayanamayıp aradım türktelekom u ama oda devamlı meşgul çalıyor. Bende heralde başkalarınada oldu telefonlara abandılar heralde dedim.

Varmı sizdede öyle bi olay?[signature][hline][b]Any man is capable of driving a blade into another man's chest. Anyone who thinks otherwise is a fool and won't live long. Killing is not a bad thing in and of itself; it is the intent behind the action that counts.[b]

[b]Umrae[b]
Sosyal ağlarda paylaş

istanbul kadıköy, adsl. Ama düzeldi. düzeldiden kastım yani sağa sola girebiliyorum işkence çekerekte olsa.[signature][hline][b]Any man is capable of driving a blade into another man's chest. Anyone who thinks otherwise is a fool and won't live long. Killing is not a bad thing in and of itself; it is the intent behind the action that counts.[b]

[b]Umrae[b]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Darksun, 15 Haziran 2004 17:55 tarihinde demiş ki:
off off bıktım 3. dünya ülkesi olmaktan ya
Aman hoca, simdi cikar iki tane dar goruslu milliyetci beyefendi, 'niye oyle diyorsunuz bu ne saygisizlik siz Turk degil misiniz virvirvir' sayar doker.[signature][hline]Gesp (a.k.a Baggio) | Felaket Tellali
Exc/Hib | L50 Eldritch, Ranger, Bard | LGM Tailor
Email: [email protected] | Icq: 5100111
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...