Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

EVE Ratingleri de alt üst ediyor

Exodous

Öne çıkan mesajlar

hazır konu varken sorayım ben de..

diyelim ki ben hardcore oynamak istiyorum
günde saatlerimi vericem
bu oyunda neler yapabilirim, oyunun sistemi beni engeller mi ?
oyunu bıraktığımda accountu elden çıkarma ihtimalim var mı ? (birkaç ay sonra bıraktım diyelim..)
ebay de piyasa durumu nedir ?

lütfen içten ve oyunu deliler gibi powerplay şeklinde oynayacağımı var sayarak cevaplayınız zira denemek için 20 dolara account açmak lazım sanırım, sevmeyeceğim birşeyi denemek için 20 dolar verebilecek durumum yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Sorunu okuduktan sonra merak edip ebaye baktim , iyi sayilabilecek bir account 140 dolar civariydi sanirim bitmesine 5-6 saat kala.Bunu kriter alirsak 6 ay oynayip birakirsan parani geri alirsin diye tahmin ediyorum satarken.Ama 1 ay oynarsan ve sarmazsa satabilecegini sanmiyorum cunku Eve de skill gelisim suresi standart.Parayi bastirip skillpack satin aliyorsun ve aktive edip onu ogrenmek icin gerekli surenin gecmesini bekliyorsun.Yani 1 ayin sonunda gunde 10 saat bile oynamissan eger dogru yere parasini yatirmissa 1 saat oynayanla ayni seviyede olur karakterin , kisa donemde ebayde bir cekiciligi yok.
Soyle bir fark olabilir , gunde 1 degilde 4-5 saat oynarsan o kisiden cok daha fazla paran ve itemin olurki satarken karakterle birlikte bunlari yazdiginda etkisi olur.Sadece parada satabilirsin ama o konu herzaman icin riskli[signature][hline]Either kill me or take me as I am, I'll be damned if I ever change

Sosyal ağlarda paylaş

off be şu adsl im gelse var ya
direk başlardık senle arcane
ben de gündüzlerimi ayırabilirdim en az bi 10 saat falan
zaten hazırda öyle çok iyi olmasa da skilleri fena sayılmayan bir karakterim de vardı =/

*!fırk*[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

ha bi de faydası olur mu bilmem de freelancer hastasıyım, etkisinden çıkamadığım bi oyundur.
eve e artı puan getirir di mi ?
eve i denemeye karar verdim çünkü denemezsem içimde patlicak meraktan ölücem.[signature][hline]In spiritu sanctum, praedictum otium, efficio obitus ut inimicus.
Sosyal ağlarda paylaş

Freelancer fanlariyla dolu zaten oyun (tanidigim bir sürü yabanci free manyagi)
eve freelancerin bayaaaa bi üst kademesi diebilirim
kesinlikle baslamalisin
ama ilk bir ay boyunca kombatlardan uzak dur derim :)[signature][hline]
Frostfel Dark Elf Mystic On Bartz
Captain of the Amarr Battleship Vampire / Member of Dreamsmiths
"Who wants to live forever?"
Sosyal ağlarda paylaş

cevaplarınız için teşekkürler

hemen aklıma takılan bir başka konuya geçeyim
PvM Eve de var mı varsa nasıl ? tabii ki gidip uzayda lazer dragon kesmeyi kastetmiyorum hehe ama o kıvamda öbür oyunculara bulaşmadan silahlarla yapılabilinecek şeyler var mı ?
varsa bunların kazancı iyi mi ? sırf böyle geçimini sağlamak mümkün mü ? yapan adam nelerden mahrum kalır ?[signature][hline][b]Arcane Kısayol Çubuğu[b] v1.0
:::son mesajlar:::bilgisayar oyunları:::arama:::
Sosyal ağlarda paylaş

Evet var. Caldari olarak Guristas'larin peşinden koşup ciuv ciuv yapıyorum şu sıralar, agent missionların da bir kısmı bunlardan oluşuyor. Geçimini sağlayabilirmisin? Evet sağlarsın.

Nelerden mahrumsun? Ben henüz PvP'ye giremediğim için bişey söyleyemem ama muhtemelen adrenalinden :)

[signature][hline]@ui
ICQ UIN: 1957744 MSN Messenger: [email protected]
ek$i | DevianArt | Eve-Online | K.O.C.

[Bu mesaj Qui tarafından 11 Haziran 2004 17:46 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

valla adrenalin dmeissinde git bi 0.3 e adrenalini nasil pompalatiolar sana ordaki npcler :P
+agent missionlarda sadece ve sadece adam oldurmek deil adam tasitmak kargo tasitmak ucubik cisimler toplatip onlari tasitmak gibi dallarada ayrilio
tabi sen buyuk ihtimalle navy/security kivaminda bi ajanin gorevlerini yaptigindan git onu patlat git bunu patlat diodur..

pvm ye gelince benim tavsiyem ilk 15 gun buna baslamayi dusunmemen birincisi zaman almasi ikincisi yetetli ekipmanin olmicak ucuncusu npclerin dusurdugu itemler ve verdikleri paralar tatminkar deil..
oyunun belkide en kotu olan yani ilk 15 gun boyunca(benim fikrime gore) maden kazmaya adaman kendini ha eger guild/clan/corp a mensub deilsen doru durust bi gemi alana kadar bayabi kasilirsin bizimkiler ilk bir iki frigateni karsilarlar belki dahada fazlasi kruvazör filan almana yardimci olurlar ama sonrasinda ya drmdeki gibi toplu kazilara girip baya bir sure(heh objektifim) bekleyip bsni cekersin altina ondan sonra npc avina baslarsin yada kendi yolunu cizersin tamamen sana kalmish[signature][hline]
Frostfel Dark Elf Mystic On Bartz
Captain of the Amarr Battleship Vampire / Member of Dreamsmiths
"Who wants to live forever?"
Sosyal ağlarda paylaş

Hemen heryerde icinde oldugun sistemin guvenlik seviyesine bagli olarak gucu degisen korsanlar var , genellikle asteroid kusaklarinda bulabilirsin yada onlar seni bulur hehe

Kazanc konusunu oynarken bizde cok tartismistik aslinda , maden kazmakla kiyaslamistik ama risk/gelir orantisi yaparsan mining bariz kazancli , iyi bir savas gemin varsa {enaz cruiser} ve zaman ayirip maximum efektiflige gore secmissen silah vs gibi modulleri ve birazda tecrube kazanmissan geminin kontrolunde , korsan oldurerek rahatlikla gecinebilir/masraflarini cikarabilirsin.Miningden farkli olarak oldurdugun korsan gemilerinden elindekinden daha iyi moduller dusmesi olasiligida var veya rare itemlar ki bunlarin bazilari player markette iyi paralara gidiyor.
[signature][hline]Either kill me or take me as I am, I'll be damned if I ever change

[Bu mesaj Soulless tarafından 11 Haziran 2004 22:01 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Her ırkın kendi npc şirketi var. Korsan tabi.
Mesela
Caldari - Guristas
Amarr - Blood Raiders

gibi.

Şimdi sistemin security level'ına göre "rat" dediğimiz npclerin zorluk dereceleri geliyor. Şuanda mesela ben 0.0 dayım, ve Guristaslardan koruyorum biizm mining oplarda ara sıra. Genellikle zor cruiserlarla çıkyorlar ama nadiren battleshiplerle çıktıkları oluyorki muazzam eğlenceli oluyor onları patlatmak. Ve çok daha güzel loot çıkyıor onlardan. Elde ettiğin para da cabası. Güzel yani.

Unutmadan söyleyim, Shiva'da npc sistemi acayip gelişecek ve çok nadir çıkan bu demin bahsettiğim npc korsan şirketlerin commander ve officerları spawn olacak ara sıra. Üzerlerinde çok daha fazla büyük bir bounty olacak ve muazzam loot düşürecekler. Malesef acayip nadir olcaklar.

Bundan başka dungeon sistemleri geliyor. BAYA eğlencez.[signature][hline]Nail "NaileR" Avunduk
[Dreamsmiths] - CA

Death is beauty, when wrapped in power..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...