Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cem Garipoğlu yakalandı, teslim edildi. - SON DAKİKA

elaidi

Öne çıkan mesajlar

Reşit olmamış felan diyorsunuz 12 yıldan fazla almaz diyosunuz da aklıma Hrant Dink'i vuran geldi. O da reşit değildi yanlış hatırlamıyorsam, onun için kemik incelemesi felan yapılıp ceza verilmemişmiydi yanlış mı hatırlıyorum? Pek takip etmemiştim o zamanlar. Böyle bir şey varsa belki bunada yapılır.
Sosyal ağlarda paylaş

Teslim olmaması, kamuoyu tepkisi (etkiliyor), planlamış olması, canavarca hisle suçu işlemiş olması hep nitelikli hali adam öldürme suçunun ve cezanız ağırlaşır.
Karşıdan yaş küçüklüğü gelecek tabi, teslim oldu denecek, akıl sağlığı bozuk falan denecek belki, max 12 mantıklı geldi o yüzden. Yaş küçüklüğü fark etmiyor ayrıca, suçu işlediğinde 18 altı olduğu belirlenirse kesin olarak 20 yaşında da teslim olsa aynı kapı, sonuçta suçu işlediğinde çocuk daha hukuken. Ve 18 altıysa baya bir düşüyor alınacak ceza.
Sosyal ağlarda paylaş

veled 18 ine girmek üzereyken,fazla ceza yemesin diye teslim etmişler işte,bu veled için reşit değil diye indirim olmaması cok saçma olur ki yemediği b.k kalmamış.Sakalıda çıkmış zaten :D.

Şu münevverin annesinede 2 çift lafım var,her röportajında,türbanını takıp allah vs. agzından düşürmüyor da kızınında maşallahı varmış yani, bilmem kaç kez cem in villasına gitmiş kalmış vs.,geceleri dışarda gezmeler vs.
Neyse...
Sosyal ağlarda paylaş

Dark_Soul said:

Şu münevverin annesinede 2 çift lafım var,her röportajında,türbanını takıp allah vs. agzından düşürmüyor da kızınında maşallahı varmış yani, bilmem kaç kez cem in villasına gitmiş kalmış vs.,geceleri dışarda gezmeler vs.
Neyse...

oeeh be arkadas
celalettin cerrah mentalitesi

anlamiyorum abi
kiz gece gezmis sevgilisinde kalmis
OROSPU OLMUS OROSPU
OLDUGU IYI OLDU
bu mudur abi mantik
hangi yuzyilda yasiyosun
Sosyal ağlarda paylaş

Dark_Soul said:

veled 18 ine girmek üzereyken,fazla ceza yemesin diye teslim etmişler işte,bu veled için reşit değil diye indirim olmaması cok saçma olur ki yemediği b.k kalmamış.Sakalıda çıkmış zaten :D.

18 yaşına girip girmemesi birşeyi değiştirmez. Suçu hangi nezaman işlediyse ozamanki yaşı geçerli olur diyebiliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Rock said:

Dark_Soul said:

18 yaşına girip girmemesi birşeyi değiştirmez. Suçu hangi nezaman işlediyse ozamanki yaşı geçerli olur diyebiliyorum.

18 yaş altı olacak ama Adli Tıp'ta kemiktesti yapılır. Ailesi bilerek mi nüfusa geç kaydettirdi, ortaya çıkar. Tabi Adli Tıp'ın son 2 senedeki hali içler acısı.
Sosyal ağlarda paylaş

|Joker| said:

18 yaş altı olacak ama Adli Tıp'ta kemiktesti yapılır. Ailesi bilerek mi nüfusa geç kaydettirdi, ortaya çıkar. Tabi Adli Tıp'ın son 2 senedeki hali içler acısı.

o kısmı direkt geç abi, adli tıp bi tahlil yapar, ailesinin nüfusa erken kaydettirdiği falan ortaya çıkar.

duruşma sürecini de çok etkileyecek medya.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...