Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Taking all the fun out of making video games

Laurelin

Öne çıkan mesajlar

Venator said:

SC konusunda, bence her yeni oyun her ırka 3-5 unite ekleyecekler o yuzden multi için 1 tane oyun belki yetecek ama adam gibi multi için kesin yetmeyecek çatır çatır 150$ı herkes verecek. Bir milyon tane görev olacak demek bir pazarlama taktigi sadece.

Öte yandan adamın tipine ve söylediklerine bakınca özellikle yukarıdaki dediğimi bir daha benimsedim...

sc kadar rekabete önem veren bir oyunda, 3 oyunu da alanların tek oyunu alanlara karşı ünite bazında herhangi bir üstünlüğü olması söz konusu olamaz.
Sosyal ağlarda paylaş

tunca said:

Venator said:

SC konusunda, bence her yeni oyun her ırka 3-5 unite ekleyecekler o yuzden multi için 1 tane oyun belki yetecek ama adam gibi multi için kesin yetmeyecek çatır çatır 150$ı herkes verecek. Bir milyon tane görev olacak demek bir pazarlama taktigi sadece.

Öte yandan adamın tipine ve söylediklerine bakınca özellikle yukarıdaki dediğimi bir daha benimsedim...

sc kadar rekabete önem veren bir oyunda, 3 oyunu da alanların tek oyunu alanlara karşı ünite bazında herhangi bir üstünlüğü olması söz konusu olamaz.

Broodwar ile yeni ünite gelmişti. Frozen Throne ile de. Evet üstünlük olamaz çünkü sizin gibi hepsini almamış arkadaşınızla sadece ilk oyunun içeriğini oynayabilirsiniz ;)
Sosyal ağlarda paylaş

tamam işte 3 campaignde sadece ekstra single player content olur diyor. Multiplayer etkileyecek birşey koymazlar

ki zaten yapmadıkları bişey değil bu. Brood War dan önce blizzardın 2 tane başka software firmalarına yağtırdığı "expansionları" vardı sc nin. Tek getirdikleri single player campaignler ve ladderda kullanılamayan custom/mp mapleriydi.
Sosyal ağlarda paylaş

@arcane:evet önceki oyunalarda expansionla multiplayera yeni ünite geldi ama sc2de multi oynamak için tek oyun yeterli dendi. yeni ünite gelcektiyse ve sadece expleri alanlar kullanabilcektiyse böyle bişi söylemelerinin anlamı olmazdı.
yanlış hatırlıyo olabilirim ama böle bi laf edilmişti diye hatırlıyorum, kaynak biraz bakındım bulamadım.

ha ne olur exple yeni modeller gelir ve bu modellerin kullanıldığı custom mapleri oynamak için exp gerekebilir, yine aldırırlar bi şekilde.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...