Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Warrior hakkında birkaç soru

CapN

Öne çıkan mesajlar

3-4 Sene önce bir war lvllamıştım lvl60 kenarda duruyordu Priest ve paladan sıkıldıktan sonra 80leme kararı aldım yavaş yavaş av yaparak lvllıyorum , işten artan zamanlarda.

War olayından hiç anlamam yani o yuzden bır kac sorum olucak

2h mı ? Yoksa 2x 1h mı ?
Talent onerılerınız nelerdır ?
Zahmetlı olucak ama Arms ve Furry bıldıgınız warrlar varsa armory linkini alabılırmıyım. Gem ve encler ıcın bakıcam

Sımdıden tesekkurler
Sosyal ağlarda paylaş

-all said:

armor penetration'u nerfleyecekler çünkü clothieler kendilerine 6k op atılmasını istemiyorlar =(

şaka bir yana, prot levella derim, hem rahat bir şekilde elite mobları sololarsın hem de rahat rahat dungeon vs. yaparsın.

clothilerin üzerinde etkisi daha az armor penet'in.

% olarak düşürdüğü için 3k armoru olan mage 1.5k armorla da oynar.

ama druid gibi, shaman gibi, dk gibi armor ile ciddi damage düşüren classların grim toll proc ile %70 armorunu hiçe saymak OP tabi.
Sosyal ağlarda paylaş

prot a expertise asla yetmez ! boss un önünde olmak ftw.
şu anda tam hatırlamıyorum ama %15-17 arası birşey olması gerekiyo sanırsam.

pvp içinse arms kesinlikle daha zevkli fury çekilmez ve 2 tane güzel 2h bulmak ve vurmaya çalışmak bir tane 2h alıp çatur çutur vurmaktan çok daha kötü.

mümkün olduğunca elini macrolarına alıştırman lazım pvp yapmak istiyorsan bu en büyük sorunun olur ilerde. bkz. swifty youtube guideları.

sanırım tanıdığın ve high end charının olduğu bi serverdasın bu da tanıdığın vardır demek ne yap ne et bi healer yada bi rog dur bi partner bişi bul pvp bayar bi süre sonra warriorla hele saçma yeşil gearla en meteliksiz olan class olması bu bayıklığı 3 e katlar.

talent da kafana göre takıl dene öğren eltistgays.com yada neyse boşver onları dene ve eğlen sonuçta işten çıkıp oynicam diyorsun ezbere bi talentla neyin ne olduğunu bilmeden ms vurmak bence zevksiz.

macro+partner=pvp zevki .. aşmak senin oynama sürene bağlı zaten item gear talent neyse konularında
Sosyal ağlarda paylaş

Dünden beri 70+ warriorumla AV spamlıyorum, 78 altı herşeyi kesiyorum dk hariç, bladestorm açıksa xD

Paladinler falan illet, stun atıyorlar 6snde 15k vuruyorlar low lvlde bile.

Oynaması baya keyifli oldu warrioru. TBC'de de human warriorum vardı bir tane 61 lvlde bırakmıştım dayanamıyım. O kadar bayık ve çaresiz gelmişti. Şimdiyse survival, cc ne ararsan var, güzel olmuş.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...