Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

3.2 DK talents

zass

Öne çıkan mesajlar

3.2 nin nerflerin den sonra biraz keyfim kaçtı eskiden icy touch oblitarete ardından hearth strike larımı unholy preverence açıkken sonra runler clooldawn dayken briken power ım la frost strike ( ki hiçbir şekilde dodge yada perry lenemez di) atmanın dayanılmaz keyfini sürerdim çok da büyük haz alırdım ama malesef artık yok ve arayış içindeyim DPS built lerinizi ve yorum larınızı eklerseniz çok sevinirim
Sosyal ağlarda paylaş

Fena olmaamasına rağmen DPS'ini artırmak için her türlü yola başvuran (herbalism silip sıfırdan bs kasmak gibi) bi DK arkadaşım var. Adamın bi epic flyinglik parası sırf respec'lere gitmiştir. Denemediği build kalmadı, unholy, 2h frost, dual frost, unholy/frost, unholy/blood, blood, blood/frost. Sonuçta yine de blood'da karar kıldı. Tek targeta buffsız 3.5-4k dps çıkarabiliyo ortalama ilvl 226 gearla. Armory'si şurda: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Lightbringer&n=Mellkorr
Rotasyonu da şöyle: icy touch -> plague strike -> heart strike -> heart strike -> (runic power varsa veya cd'de değilse dancing rune weapon, aksi takdirde death coil) -> (hala runic power varsa 2. death coil) -> başa dön
Tabi bi de death rune varsa onları heart strike'la kullanıyo.

Ben de bi ara dk'mı levellamıştım, arada bi hclere falan giriyorum falan, kıytırık gearla level 80 dummy'e (ikisine birden vurmamaya dikkat ederek) 3k civarı dps yapabiliyorum. Heroiclerde de 2.5k üstünü rahat görüyorum. Karakterimin armory'si: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Lightbringer&n=Vergen
Benim arkadaşta pestilence'ın disease yenilemesini sağlayan glyphten yok, ben ona ihtiyacım olur diye aldım. Onu kulanarak şöyle bi rotasyonum var: icy touch -> plague strike -> heart strike (ne kadar blood rune veya death rune varsa o kadar) -> (runic power varsa veya cd'de değilse dancing rune weapon, aksi takdirde death coil) -> (hala runic power varsa 2. death coil) -> pestilence -> 3. adıma geri dön

Çok pro diilim aslında da, fikir vermesi açısından yaziim dedim. Pestilence kullanmamın sebebi, diseaseleri icy touch ve plague strike atarak yenilerken bi sonaki heart strike'a geçmeden önce 2 tane global cd zaman geçmesi. Pestilence kullanınca tek gcd'de hallediyosun işini.
Sosyal ağlarda paylaş

FreEmoon said:

http://static.mmo-champion.com/mmoc/images/news/2009/september/starsdm.jpg

Şunu görünce DK'ların bir dps sorunu olmadığı fikrine kapılıyorum.

DK ile ilgilenmeyi sevmiyorum, biraz EJ forumlarını kurcalamak lazım. Belki rotasyon zorlaşmıştır ama dps hala gayet tatmin edici.

yok o tamamen farklı bir olay, anub P2 de 6 ufak 4 buyuk add varken saniyede 1500 vuran DnD ve her targete 3 desiase pestilence la gecince zaten 10k+dps yapıyor, o fight a has bir durum genellememek lazım,
Sosyal ağlarda paylaş

anub gimmick fight her türlü cleave class için. yine de DK şu an çok çok iyi. benim alt charım elinde 212 dps silahı ile 6800 dpslerde raid buffed şu an. EJde simulator var ordan mevcut gear ve speciniz için stat değerlerini öğrenebilirsiniz. ayrıca her spec için bi başlık da var, rotation/glyphler hakkında fikir edinmek için iyidir.
Sosyal ağlarda paylaş

dk rotasyonu 2 phaseden olusuo death rune oncesi we sorası..

death rune lar oncesi > it-ps-ds-hs-hs - HoW(horn of winter cunku horn of winterin verdigi rune powerla drw acilicak kadar rune power oluyo) - Hysteria - Trinket- speed pot - DRW(DRW HER ZAMAN HERSEYDEN SORA ACILIR)

death runelar up oldugu zaman > ds - hs -hs -hs -hs

death coil aralarda yakalanan gcd lerde ne bileyim rune cd lerinde kullanilir..
Sosyal ağlarda paylaş

BEN BU HALI ILE DPS YAPAMIORM HALEN NERFLIOLAR!
sdfsdfsd

ciddiyim kendimi yetersiz hissetmeye başladım şu rakamlara baksanıza

http://img10.imageshack.us/img10/2162/wowscrnshot091109195438.jpg

2166dps, boss seysi bu , dummy!

guidelara bakıosun millet cosuo, gearime bakıorum eh millet bundan bok gear ile 4k yaptım 5k yaptım dio aynı spec ile

ben nie beceremiorum arkadaşım!!!

armory açamadım ama char name SS de war ztn Valthic - Earthen Ring nedir yani ne yanlış yapıorum

Face smasher addonu yükledim direk ne istiosa ona basıorum , ooo bu makro ile 3k 5k dps yaptım dedikleri macroları deniorum

EJ den bakıorm ne yapıo millet yok yok yok olmuo lan olmuo :D

hayır işin garibi , hadi ben bu classı komple yanlış anlamışım becerememişim fln desem, e ben bu classla gayet düzgün tanklık yapabiliorum? problemsiz 25m, 10m tanklık yaptım kaç defa ama niye yani dps niye yapamıorum :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...