Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yine bir telefon topiki

PrudenT

Öne çıkan mesajlar

yeni telefon arıyorum benimki ölmek üzere.
nokia 5800'ı baya beğendim açıkçası 8gb falan da yanında veriyorlar 699tl. almayı düşündüm epey ama belki başka tavsiye olur. ancak şimdi nokia m600 falan çıkıcak acaba beklesem daha da ucuzlar mı? veya aşağı yukarı aynı özelliklere sahip başka bir telefon var mıdır hani "bunu al bence daha iyi olur" diyebileceğiniz (5800dan daha pahalı olmasın ama onun için bile baya zorluyorum limitleri =))
Sosyal ağlarda paylaş

Eğer dokunmatik olsun mutlaka demiyorsan n79 önerebilirim. 2 aydır falan kullanıyorum, gayet memnunum şimdilik. Özelliklerine gelince;

5800 dokunmatik, n79 değil.
5800 5th edition symbian kullanıyor, n79 3th edition fp2 kullanıyor.
n79 daha hafif.
5800'ın ekranı daha büyük.
n79'da olan tv çıkışı sanırım 5800'da yok.
n79'un kamerası hem çözünürlük, hem özellik olarak daha gelişmiş.

kabaca farkları böyle, varsa sorun cevaplayabilirim. ben de 5800'ı düşündüm almadan önce ama n79'da karar kıldım, henüz bir şikayetim de olmadı..
Sosyal ağlarda paylaş

5800 güzel telefon, kullanıyorum memnunum.

ama salak suluk buglar oluyo nadir de olsa. boyle muzik felan dinlemek için, özellikle arabasında aux çıkışı olanlar için biçilmiş kaftan.

kullanımı rahat, şarjı uzun, tipi güzel ve darbeye dayanıklı gibi.

fiyatı da uygun tabii ki. benim 5800 seçmemin en buyuk sebebi fiyatı idi açıkcası. şimdi daha da ucuzlamış gördüğüm kadarıyla.

ama tabii ki N900 çıkınca imbazor olacak, hem fiyat hem kalite yönünden.
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

ha bi de herkesin elinde yok bu alet, i-phone dan daha bi women magnet..

Hiç deneyimim olmadıysa da iphone'un genişliği sebebiyle hiç cepte taşınası yokmuş gibi duruyor. Kılıfıyla birlikte kalınlaşsa da 5800'ü cepte taşıyınca anlamı yok tabi bunun :p

Geyik bir yana, sormak istediğim: iphone cepte fazla geniş kaçmıyor mu taşımak için? (oha, soruyu soran da hard disk büyüklüğünde creative zen taşımıştır yıllarca cebinde.)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...