Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kadınlar neden sevişir?

Buyse

Öne çıkan mesajlar

Frantic said:

nedanko said:

evet ama kadinlarda statuye onem veriyor tipe vermesede.. statusu parasi meslegi onemli.. erkek icin bu onemli degil guzellik onemli, kadinda tam tersi..

türklerde %99 fakat diğer ülkelerin için daha düşün bir oran değilmidir yada yamuluyormuyum

Turkiye'de %100 tabii dogru diyorsun, yurtdisinda Turkiyeye gore oldukca daha az bu, haklisin ama yine var..
Sosyal ağlarda paylaş

En kısa zamanda vize işlemlerine başlayıp bolca parayla amerikaya gidiyorum :)

Not: abazanlıktan deil test i bende gerçekleştirip bakmak istiyorum sonuçta güzel yemek yapıyorum nazik bir insanım paramda olursa bakalım ne kadar doğruymuş adamların dediğine inanmam ben :D test edicem orda 1 ay kalsam tamam ya :)
Sosyal ağlarda paylaş

nedanko said:

Penthesilea said:

ben kadin olsam kesin kevase olurdum

olmazdin penth emin ol. Turkiye'de kadinlar oyle bir baski altinda ki, bir kere bunu kirman cok zor. Turkiye'de kadinlar aldatan esinden bosandiginda kotu gozle bakiliyor, dusun. Kadin sosyal olarak konumunu yitiriyor.

Bunun ustune baska bir arastirma da soyleyeyim. Turkiye'de kadinlarin cok buyuk bir kismi hayatinda hic orgazm olmamis. Bencil/yetersiz ya da cahil insanlarin arasinda sekse karsi ilgini artirmanda zor.

Olmazdin penth emin ol, ben olsam en azindan tr de olmazdim.
ahah yok be ben yigit ozgur karikaturune referans vermistim :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...