Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dial-up için hızlandırıcı

Seperate

Öne çıkan mesajlar

Dial up bağlantıları için hızlandırıcılar diye birşeyler vardır çoğunuz duymuşsunuzdur.Ne kadar doğru,deneyenler var mı?Varsa hangi program tavsiye edilebilir?[signature][hline]Bazen hayata bağlar insanı AŞK/Bazense yaşama isteğini alır elinden../En iyisi mi, bırak bu işleri../Boşver ve yaşa bu fani dünyayı../Doyasıya!
Sosyal ağlarda paylaş

Accelerate diye bir program buldum açıklamasında şöyle yazıyor..
Dial-up ve kablo modem bağlantılarınızı 3 kata kadar hızlanıdırır yani 5 kb ile download yapıosak 15 mi olması gerekiyor? :) Daha denemedim deneyen var mı?[signature][hline]Bazen hayata bağlar insanı AŞK/Bazense yaşama isteğini alır elinden../En iyisi mi, bırak bu işleri../Boşver ve yaşa bu fani dünyayı../Doyasıya!
Sosyal ağlarda paylaş

ııh o Dl hızlandırıcı.Arkadaşlar bağlantı hızlandırıcı arıyo sanırım?

Ama Download Accelerator tavsiye derim.[signature][hline]
_o_ _o_ _o_ _o_
..| ....|.....|.....|
./ ./ ../ ../
Tey,Tey,Teyyy..
Soldan Sağa:Paskal,Koraks,Tora ve Llama,Paticiğin Resmi,Tescilli Halaycıları..
Powered bY Korax & Pascal.
Pati halay ekibi kurucuları ve başları..

Sosyal ağlarda paylaş

Film mi çekilir dial-up ile deli olmak lazım :) Yoo genel olarak dl hızlandırıcı değil de genel net hızlandırıcı arıyorum.Ama sanırım yok.[signature][hline]Bazen hayata bağlar insanı AŞK/Bazense yaşama isteğini alır elinden../En iyisi mi, bırak bu işleri../Boşver ve yaşa bu fani dünyayı../Doyasıya!
Sosyal ağlarda paylaş

Hem olsa bile Türkiyenin alt yapısında ne kadar fark eder o da ayrı bir konu.Accelerate diye bir program yükledim hızlandırmıyor belki ama yüksek hızlarda tutuyor yada bana öyle geldi psikolojik olarak :))[signature][hline]Bazen hayata bağlar insanı AŞK/Bazense yaşama isteğini alır elinden../En iyisi mi, bırak bu işleri../Boşver ve yaşa bu fani dünyayı../Doyasıya!
Sosyal ağlarda paylaş

Bencede öyle ama ben yılın her ayı kullanmıyorum belirli zamanlarda belirli aylarda kullanıyorum ama bu da sarmıyor tbi..[signature][hline]Bazen hayata bağlar insanı AŞK/Bazense yaşama isteğini alır elinden../En iyisi mi, bırak bu işleri../Boşver ve yaşa bu fani dünyayı../Doyasıya!
Sosyal ağlarda paylaş

saden kıbrıs ve turkıyede 56 k tam olarka 56k verılmıyor 44.000 33.333 verılıyor 56k tam verılse 56/56 olur buda online game de en azından 128 den hızlı olurdu :) 128/33 hesabı :)
tabı verı yolama hızı acısından enıyısı sen bırak 56 k yı adsl varsa al yoksa ben uvey vatandaşmıyım dıe dusn:)
Sosyal ağlarda paylaş

Haklısın a.k. hehe napalım türklerin kafası cinliğe çalışır derler nedeni apacık ortada,siz ne kadar imkan verirseniz insanlar o kadar farklı alanlara yöneliyorlar ama türklerin böyle bir derdi hazır dertleri var,örnek para para para :))
Bu arada çook fazla fark etmiyor belki ama bir program buldum İnternet Speed Booster tavsiye ederim deneyin etki ediyor..[signature][hline]Bazen hayata bağlar insanı AŞK/Bazense yaşama isteğini alır elinden../En iyisi mi, bırak bu işleri../Boşver ve yaşa bu fani dünyayı../Doyasıya!
Sosyal ağlarda paylaş

Abi zaten 56k ile maximum 7kbps ile indirebilirsin. Yoksa modem patlar :P Bazen şaşırıyor böyle 30lar falan gösteriyor da bağlantı hızlanma yavaşlamalarından onlar.
56k Türkiye veya yurtdışı pek farketmiyor aslında da bizde garip bir olay var. Mesela ben SOL ile bağlanıyorum, ve superonline ın sitesinden dl yaparken hem 6,5 veya 7. Ama hayin SOL ne yapıyorsa diğer siteler max 5 kb.[signature][hline][b]Penthesilea, MSN = [email protected]
I feel peace within as your soul meets a new world
A world where you may step up to a higher learning
Take my hand and walk down the path of forgiveness
Sosyal ağlarda paylaş

Evet haklısın a.k. Bir de TT öyle birşey yapıyordu.Superonline,turknet fln sitelerine giremiyordun bir dönem.Kısa bir süre böyle olmuştu.Sonra saçmalığın farkına vardılar tabi.İnternete bile sansür koyabiliyorlar yni,vay bea..[signature][hline]Bazen hayata bağlar insanı AŞK/Bazense yaşama isteğini alır elinden../En iyisi mi, bırak bu işleri../Boşver ve yaşa bu fani dünyayı../Doyasıya!
Sosyal ağlarda paylaş

ne güzel birşey ya,
32 kb/sn ile download, 8 kb/s ile upload yapabiliyorum.
yaşasın 256k internet

(hoş, 30 dolara 10 mbit internetimiz olsa çok daha iyi olurdu ya neyse)[signature][hline]XaGoN, 14 Şubat 2003 17:35 tarihinde demiş ki:
Hala GeoCities yasiyor ona hayret ediyorum
Dralnu, 08 Haziran 2004 12:20 tarihinde demiş ki:
marduk gelicek hepimizi s.kecek
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bonecrusher, 14 Haziran 2004 21:55 tarihinde demiş ki:
ne güzel birşey ya,
32 kb/sn ile download, 8 kb/s ile upload yapabiliyorum.
yaşasın 256k internet

(hoş, 30 dolara 10 mbit internetimiz olsa çok daha iyi olurdu ya neyse)

MORAL fln kalmadı a.k. saolasın :hmm:[signature][hline]Bazen hayata bağlar insanı AŞK/Bazense yaşama isteğini alır elinden../En iyisi mi, bırak bu işleri../Boşver ve yaşa bu fani dünyayı../Doyasıya!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LevieMaxilack, 14 Haziran 2004 21:59 tarihinde demiş ki:
ya zaten bandwithler yeterli gelmez ki çok saçma kanmayın öyle hızladırıcı hedelere.

Bizde 56k yı 256 yapıyoruz demedik sadece ufak hızlanmalar oluyor yani şu anda kullandığım program gözle görülür bir etki yarattı.[signature][hline]Bazen hayata bağlar insanı AŞK/Bazense yaşama isteğini alır elinden../En iyisi mi, bırak bu işleri../Boşver ve yaşa bu fani dünyayı../Doyasıya!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Seperate, 14 Haziran 2004 17:56 tarihinde demiş ki:
Haklısın a.k.

said:
Seperate, 14 Haziran 2004 21:02 tarihinde demiş ki:
Evet haklısın a.k.

forumlarda "ulan" gibi argo terimler kullanılabilir, ama kısaltma bile olsa küfür edemessin. Hele böyle ağır bir küfürü...[signature][hline]XaGoN, 14 Şubat 2003 17:35 tarihinde demiş ki:
Hala GeoCities yasiyor ona hayret ediyorum
Dralnu, 08 Haziran 2004 12:20 tarihinde demiş ki:
marduk gelicek hepimizi s.kecek
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...