Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ultratv kablo ve yurtdışı

karakedi

Öne çıkan mesajlar

göztepede civarlarında oturuyorum, uzun bir süredir kötü ama son bir kaç gündür tek kelime ile yurt dışı yok desem yeri var.

websayfaları açılmıyor, oynadığım oyunlarda da deli gibi lag oluyor.

göztepe civarında oturan ultratv kablo kullanıcılarının durumu nedir? bir tek bana özgü mü yoksa herkes bu dertten müzdarip mi?[signature][hline]Bestiae sumus, ut non bestiae simus...
Karakedi of Bartz - Lvl 19 Human - Healer Mage
Karakedi of Gustin - Lvl 30 Elf - Scout
KaraElf of Gustin - Lvl 20 Dark Elf - Dark Wizard
Sosyal ağlarda paylaş

benim olduum yer göztepeye yakın sayılır, bazen biraz yavaşlıyo ama çoğunlukla gözle görülür bi yavaşlama yok bende[signature][hline]trees and i are one...
Sarnel 50 luwi enchanter & Lorefin 43 elf ranger of Prydwen

[Bu mesaj Mirluin tarafından 19 Mayıs 2004 23:31 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

benimde kötü
*!pencereden ultv binasına bakıp boru tipi bomba yapımına devam eder*[signature][hline]Özhan Canaydın demiş ki "vatan haini mektebi sultaniye pankartını açanları kınıyorum"

bir hafta sonra vergi daireside demiş ki "galatasaray klübünün vergi kaçırdığı tespit edilmiş olduğundan dolayı 1 trilyon lira cezaya çarptırılmıştır"
Sosyal ağlarda paylaş

said:
karakedi, 19 Mayıs 2004 20:40 tarihinde demiş ki:
göztepede civarlarında oturuyorum, uzun bir süredir kötü ama son bir kaç gündür tek kelime ile yurt dışı yok desem yeri var.

websayfaları açılmıyor, oynadığım oyunlarda da deli gibi lag oluyor.

göztepe civarında oturan ultratv kablo kullanıcılarının durumu nedir? bir tek bana özgü mü yoksa herkes bu dertten müzdarip mi?

kedi bende tam göztepede oturuyorum bağlantım ultratv hatta konu bile açtım bunla ilgili bizdede sorun var:(
Sosyal ağlarda paylaş

Evet bende Kozyatağında oturuyorum Hatta en buyuk sorunum Oynadığım bir oyunda netim gitmiş gibi oluyor Status ışığı yanıyor yani net varmış gibi fakat veri alış-verişi yok Nasıl iş anlamadım? Hala çözüm bulamadım Büyük bü ihtimalle Adsl ye dönücem Kozyatağında Kablo hiç iyi değil..
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...