Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İstanbul'da lasertag oynayabileceğimiz yer var mıdır?

unac

Öne çıkan mesajlar

Abi yurtdisinda paso coluk cocuk oluyor, mermin bitmiyor, adami goruyosun vurulmus tam yanindan gecerken canlaniyor seni vuruyor falan, cok keyifsiz bir oyun. Vurulunca base e donme, can acıması olmadigi icin herkesin cengaver takiliyor, zevki cikmiyor.

Paintball 100 kat daha zevkli bir oyun.
Sosyal ağlarda paylaş

scorch said:

yıllar evvel quasar mı ne vardı capitol de :D kapandımı acep o asdfdsa 15-16 sene oluyodur herhalde gitmeyeli gerçi capitol bile kapanmış olabilr sadfs

hee bileğimi burkmuştum orda uyuz olmustum :(

bide cocuun tekine istemeden borç takmıstım. hala derttir içime :(

ve evet bizim burda var bir tane, ama ben hiç gitmedim.
http://www.lazeroyun.com/
Sosyal ağlarda paylaş

Lazertag 'ın can yakanını yapsalar süper olur , paintball tadınta yakması lazım . Paintball ' da vurdum , vuramadım , maskeden önünü görememe derdi var . E ama top böyle üzerinde patlamadan da oyunun espirisi yok . Lazertag ile paintball konseptleri birleştirilmeli . İlkel ruh + teknoloji :)
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
cevahirde var lasermaxx ın, hiç gitmeye fırsatım olmadı.

ekoloni indirim kuponu satıyor cevahir için 4 kişi 24 lira ama kaç dakika bilmiyorum gidilebilir yine de

http://ekoloni.com/Deal/1/Istanbul/4/LaserMaxx%E2%80%99te-Laser-Tag-oyunu--50-indirimli!-1-bilete-4-ki%C5%9Filik-s%C3%BCper-e%C4%9Flence!
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 ay sonra ...
AVCI TURK LAZER OYUN SİSTEMİ
Çok güzel bir oyun herkese tavsiye etmekle beraber , kendi oyun sisteminize sahip olmanın yolunu açıyoruz. Bir grup Elektronik mühendisi geliştirdiğimiz sistemi Türkiye’de uygun fiyatlarla satışa sunuyoruz. Kendi Lazer oyun alanını açmak isteyen yatırımcılar yurt dışından getirilebilecek çok yüksek fiyatlı , sipariş sonrası uzun bekleme sürelerine sahip, teknik servisi olmayan veya yetersiz sistemler yerine kapalı ve açık mekana uyumlu teknik servis ve garanti şartlarında kolay , güvenilir ve hızlı bir hizmet sunduğumuz sistemimizi satışa sunuyoruz.
AVCI TURK Lazer oyun sistemi yurt dışından alabileceğiniz diğer sistemlerin tüm özelliklerine hatta fazlasına sahip.

TAM PUANLAMA , 100 OYUNCU / 4 TAKIM OYNAYA BİLME VE İSTATİSTİKLER

KOLAY KULLANIM

ESNEK SİLAH TİPİ SEÇENEKLERİ

GELİŞMİŞ KABLOSUZ ÖZELLİKLER (IR VERİLERİ, WİFİ VE BLUETOOTH)

OYUN İÇİ GERÇEK ZAMANLI ONAY İÇİN KABLOSUZ GERİ BİLDİRİM SİSTEMİ

CEPHANE TRANSFER, SAĞLIK TRANSFER, BAYRAK İSTASYONLARI

FARKLI OYUN TİPİ SEÇENEKLERİ ( HERKES TEK, GRUP, TEK CAN, VS…)

OTOMATİK ZAMANLI OYUN.
EL BOMBALARI, MAYINLAR, NÜKLEER ALANLAR , RANDOM ATEŞ EDEN ROBOTLAR

DAHA FAZLASI ...

Detaylı bilgi için;
[email protected]
05334253269
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
lasertagturkiye said:

http://www.lasertagturkiye.com

Kapalı alanlarda oynanan laser tag'a bir alternatif... Detaylı bilgi ve fotoğraflar için lütfen sitemizi ziyaret ediniz.

www.lasertagturkiye.com

valla ziyaret ederiz. ama siz de bizi sıksık ziyaret edin. sadece reklam postu atıp gitmeyin yani.. =)

burası aralarda paintball maçları, sıksık halısaha maçları falan da düzenliyor ne de olsa.
ilerleyen zamanlarda lasertag kapışmaları da olur belki..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...