Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik Albüm

Griswold

Öne çıkan mesajlar

baba ben ne bileyim balkan mı slav mı? ama suç sende.. hiç dedin mi bi kere bile "abi gel bak ahanda bu balkan kızı bu slav.. al bak, bi gör.." diye..

uygulamalı eğitim lazım işte. balkan ülkesi ise balkan kızı der geçeriz böle.. adam bi der "gel slovenya'ya" diye.. di mi..,

insanlık ölmüş sevgili izzet abi..
xaty said:

dasaaa said:

slovenyada ispanyada olsam evde oturup nette foto yükleyeceğime, barlara gidip balkanlı latin hatunlarla takılırım. ah ulan değerini bilmiosunuz

öyle yapıcam da burada gece 01'de başlıyor, biz de 23 gibi içmeye başlıyoruz. ama burdakiler balkan değil slav. o yüzden 2 kere dışarı çıkıyorum geceleri.
Sosyal ağlarda paylaş

varlok said:

abi tamam onlar da güzel de, latinler daha bir seksi. slavların dilleri de çok itici. bütün seksiliği bozuyor.

latinler istediklerinde sexy, slavlar default olarak öyle. bir de slavların kilolusu oluyor mu bayanlarda merak ediyorum, nerdeyse hiç denk gelmedim de vardır mutlaka. bi de açık tenli olmaları var. bir de buranın slavları rusya falan gibi değil, baya kültürlü zeki olmuşlar, daha çekici kılıyor kendilerini. slav ülkelerinde adam başına 3-5 kızdan fazla düştüğü için pek kıymetini bilmiyorlar :(
Sosyal ağlarda paylaş

QueenofSpades said:

Sana sormuştum evet, çok güzelmiş. :)

Güzel bence de, Slovenya diyip geçilmemeli, görülmeye değer bir yer. Tarihi veya ünlü bir şeyleri yok ama ufacık ülkede görülmeye değer çok şey var, yapılacaklar olarak da eksik kalır bir tarafı yok. Pahalı falan da değil (ayda 200€'ya geçinen arkadaşlar var). Baya hoş bir ülke. İnsanları falan da çok iyiler, Slav olduklarını düşünüp soğuk olurlar diye bekliyordum ama Akdeniz ülkesi olmalarının +'sı sanırım, çok iyi insanlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...