Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik Albüm

Griswold

Öne çıkan mesajlar

Ya biri küfrederim demiş diğeri küfredersen döverim demiş.
İkisi de gereksiz de onu geçiyorum ben

pedomoe said:

wildpervert said:
teşekkürler phae. tek okuyan sensin sanırım, yada title görmeyen.

"tek kıçımda dil darbesi gezdiren"
daha doğru olurmuş hocam kusura bakma. title la falan ilgisi yok bunun

-Crawler- said:

wildpervert said:

mevzu buralara geldi tabi böle olunca. bu kadar gergin ortam yaratmak değildi amacım ama kendini kaybedip çıldırmamak lazım.

hayvandan çok hayvancı olmamak lazım. neyse gidiyorum ben, çocuk gibi polemiğe sokmıcam kendimi.

döverim diye polemik yaratan sensin. şimdide girmicem diyosun. ilginç ya.

ZaugnaKhaldun said:

çoktan soktun zaten?

Okuma yazma var mı birader?
Sosyal ağlarda paylaş

Attiysa atti nolmus yani seklindeki cikislarin ve bunu hakli gibi surdurmen yanlis olan.

Kaldi ki madem tehdit var, rahatsiz oluyorsun, adam gibi hakkini aramak varken, sevgilinin hakkini aramasi varken agzini burnunu kirarim diye delikanlilik yapman niye ? Sevgilin de okuyordur bunlari muhtemelen. O kendine yazilana cevap vermisken sana ne ? Bu kadar mi meraklisin sozde korudugun kisiyi ezip delikanlilik yapmaya ?

Sonra da title meraklisi oluyoruz. Degiliz efenim. Neyse onu soyluyoruz.

Kaldi ki ne site yoneticisiyle aram iyi ne de genel yoneticiler siki arkadasim.
Sosyal ağlarda paylaş

araya girmiyim diyorum ama hala yazıyorlar. şu konuda wildpervert gayet haklı. ötesi yok bunun. diğer kişinin yaptığı bariz terbiyesizlik. adam kız arkadaşını savunuyor. ne öyle burası ankara, küçük şehir eğer karşılaşırsak küfür ederim, şöyle yaparım tripleri ?
eğer çok rahatsız olduysan bu konudan, kalkıp gider konuşursun neden kediye bakmadın diye ki sana açık açık anlatıyor sebepleri.
gördüğüm yerde küfür ederim, ankara küçük yer lafı tartışmayı başlatan kısım.
Sosyal ağlarda paylaş

di said:

Attiysa atti nolmus yani seklindeki cikislarin ve bunu hakli gibi surdurmen yanlis olan.

Kaldi ki madem tehdit var, rahatsiz oluyorsun, adam gibi hakkini aramak varken, sevgilinin hakkini aramasi varken agzini burnunu kirarim diye delikanlilik yapman niye ? Sevgilin de okuyordur bunlari muhtemelen. O kendine yazilana cevap vermisken sana ne ? Bu kadar mi meraklisin sozde korudugun kisiyi ezip delikanlilik yapmaya ?

Sonra da title meraklisi oluyoruz. Degiliz efenim. Neyse onu soyluyoruz.

Kaldi ki ne site yoneticisiyle aram iyi ne de genel yoneticiler siki arkadasim.

Tim, adam diyor ki
eğer sen benim kız arkadaşıma sövüp, küfür edersen ben de giderin giderini yaparım diyor. olay bu yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya ciddi yazayım bari.

Şimdi çok açık bir şekilde şöyle bir şey var, bunu başka bir yerde de yazmıştım: Kedi/Köpek vesaire alıyorsan (hele hele öğrenci başına) ileride yaşayabileceğin sıkıntıları da düşünmek zorundasın. Buna her türlü sıkıntı da dahil kusura bakmayın. Rahatsızlanırsınız, bir gün bir şey olur, ev arkadaşlarınızla kavga edersiniz vesaire vesaire derken bir ay iki aylık değil çok çok daha uzun süreli ihtimalleri düşünmek zorundasınız. Öyle veya böyle evde büyüttüğünüz, sevgi gösterdiğiniz bir şeyi dışarı atıyorsunuz; mama derdini çözse bile hayvanın psikolojisinin ağzına sıçmış olmuyor musunuz?

Zegna'nın tepkisi biraz abartılı; ama düşününce çok çok da haksız görmüyorum kendisini. Sonuçta kedinin dory'e gitmesinde kendisinin etkisi de var; haliyle ister istemez o kediye daha sonra olanlarda (iyi / kötü) öyle veya böyle o da sorumluluk sahibi oluyor. Hayvan sevgisini de bildiğim için çıkıp böyle bir şey söylemesini kendi adıma yadırgamıyorum, yadırgayanları anlayabiliyorum öte yandan.

Son olarak, bir zamanlar muhabbeti olan, bir "güven ilişkisine" girmiş iki insan arasında olan bir anlaşmazlığa "erkek arkadaş" sıfatıyla dahil olmak bence komik bir hareket. Ondan sonra çıkıp "bir güzel döverim seni" demek (başlatan Zegna olsa dahi) daha da komik hareket; ondan sonra nerd rage'in sınırından dönmek içinse söyleyecek söz bulamıyorum.

Bu da ciddi mesajım olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

neyse uzadıkca uzamasın,ben zaten bırakmıstım bu konu ile mesaj atmayi ama dorynin erkek arkadasi rahatsız olmus ki savunmaya kalkmıs ve bisiler yazmıs konu ve beni dovmek ile alakali, kendisine gereken cevabı verdim, ulasılması zor biri degilim, dory ile tanısıyoruz tum bilgilerim kendisinde mevcut dedigim gibi, hani atara atar gidere gider gibi bi durumumda yok, sadece belirteyim dedim lazım olursa bulunmam baya kolay.

onun dısında kac senedir internete giriyorum, oyun oynuyorum vs bilmiyorum ama bu tarz net uzerinden yapılan kavga tehditleri yuzumde beliren bir gulumsemeden ileri gitmiyor.

umuyorum ki herkes ettigi laflarin arkasinda durabilir gunu geldiginde.

artık kapatalım bence konuyu, burda tartıssakta tartısmasakta giden gitmis olan olmus, her ne kadar kedidir sokakta yasar diye dusunenler varsa da o kedi ölmüştür.

wildpervertin kedidir ya ne olacak ben 2 tane baktım attım sokaga gul gibi yasadılar, sen niye bir kedi icin sevgilimi üzüyorsun demesine filan girmiyorum hic, bambaska bir konuya kayıcak cunku konu.

Ben kediyi veren arkadasima mahcup olmusumdur, ki alırken ben kefilim demistim. ve bu kefilim lafını dory ile olan konusmalarımız uzerine yapmısımdır. Kendisi verdigi sozleri gayet iyi biliyor. Kedinin sahibi mail atiyor resim istiyor napiyor iyi mi diyor, ben kem kum etmek zorunda kalıyorum.

Kediyi sordugumda bana evden kactı cok uzulduk agladık denmistir, yani salak yerine konmusumdur. Bu kedinin atildigini ogrendigim kisiyede sıkı sıkı " sakın zegnaya soyleme cok kızar" diye tembih edilmistir.

guvendigim birisi idi dory, o yuzden sinirliyim. kendisiylede en ufak bir sorunumuz olmamıstır su gune kadar.

Bu konuyu buraya yazmamım nedeni de, yapılan hatanın herkesin bilmesini istememdir, bu kisiler ileride bir hayvan evlat edinmek isterlerse verilmesin diyedir. Sosyal cezadır.

Dory'nin cekiyorsa cektigi vicdan azabını arttırmak icindir, ve bu gayette hakkımdır. Kimse de buna karsı cıkamaz.
Sosyal ağlarda paylaş

Phae said:

Hayır Zegna az önce buraya mesaj attı, bu troll o buradayken de küfrediyordu ve hala neden banlı değil bu adam?

Biri her hesabıma girdiğinde 30 saniye sürmüyor benim banlanmam, adam forumun en işlek yerinde cirit atıyor yönetim önünde. Olmuyor.

1-2 tane meatspin linki verdim diye banlandım ben de =(
Sosyal ağlarda paylaş

ama o ilk paragrafı yazıp adresim belli gel delikanlıysan kısmını yazmadan edemiyosun zegna dimi, başından beri sorun kısmı bu. yine mesaj attın yine yazdın, gel dövceksen delikanlıysan diye. helal. demekki tarzın böle napalım. günü geldiğinde saygı sınırlarını aşarsan, bu konu zaten kedi köpek değil kişisel mevzuya döner. burda yani senin yüzündeki gülümseme emin ol benim de oluyo, açık adres vermene ramak kalmıştı, bekledim hani gelir belki diye, sağlık olsun. madem sen de kapattın konuyu ben de sonradan müdahil olarak kapatıyorum konuyu. ha yinede o yazdığın mesajın üstünde savcılığa dilekçe verilse verilir. ama benimkinden verilmez, açık bir tehdit değil tahrik unsuru göz önüne alınıp öngörülen bir yaklaşım var. bu mevzuda burda bitsin artık o zaman.

kolay gelsin herkese.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...