Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik Albüm

Griswold

Öne çıkan mesajlar

valla bu kedi sozde evden kacmisti, yani bana oyle soylenmisti.

ha ama ogrendigime gore, dory efendi ve ev arkadaslari yeni eve tasınırken, ozellikle ev arkadaslari istemedigi icin kediyi, goturup ankara odtu ormanina birakmislar.

yani öldümü kaldımı belli degil, zira ev kedisi disarda ne yapar belli olmaz.

en kısa zamanda ev arkadaslarının allah belasını vermesini, o kedinin hakkının da umarim bigun topunuzdan cıkmasını diliyorum.

http://forum.paticik.com/read.php?22,3174936,page=1

bu topikteki birinci kediyi de mi sutladınız? hani ev arkadasının olanı? hevesinizi aldınızda once bunu goturup attınız sokaga? sonrada benim verdigim 2. kediyi mi sutladınız?

bana da iyi ders oldu, kediyi almadan verilen sozler cok iyi bakılacagına dair yalanlara inanmam bi daha, kimse icin de aracı olmam.

yalnız ankara kucuk, umarım birinizle bi yerde karsılasmam, dayanamam yerin dibine sokar kufur ederim yuzunuze cok agır haberiniz olsun. zaman mekan farketmez.

herkes ne bok oldugunuzu bilsinde, ondan sonra koyulan kedi resimlerine " ay cok sirinmiş" yazınca benim gibi mideleri bulansın diye buraya yazdım bunu.
Sosyal ağlarda paylaş

dory said:

abi sen bunu 2.ye ya da 3.ye soruyosun.
kedilerimden biri (disi olan) kacti acik kapidan ben tatildeyken digre ev arkadaslarim kaliyodu evde, digeri de o gidince baya degisti,
yatagin ortasina
salona, ev arkadaslarimin esyalarina falan pislemeye basladi, saldirmaya trmalamaya falan basladi bizi.

durum boyle olunca ve tek oturmadiğim icin 2ye1 kaybettim,
bi süre ev aradim ev bulamadim
daha sonra veteriner baktim almadi vet
en son odtu'nun icine birakti ev arkadaslarim.

baska da bisi yazmaya tartismaya gerek yok. baya guvendigim bi insandın, baya baya hayalkırıklıgı, hayatta da o kediyi gidip sokaga aticagini dusunmezdim.
Sosyal ağlarda paylaş

arkadasim saniyorum seni ama onu gectim, yetiskin bi adam olarak benimle birebirde konusman gereken biseyi buraya tasidigin icin tesekkur ederim.
ben hiç bi canliyi sokaga sutlicak kadar cani birisi degilim,
ama ogrenciyim ve bazi seylere mecburum, misal insanlarla ev paylasmaya ve ortak kararlar almaya vs vs..
ve benim istemim disinda, kedinin davranislari sebebiyle, boyle bi durum gelisti.
duydugun insan, az cok kedimin gittiginde ne kadar agladiğimi da soylemistir sana.
bana hayat dersi oldu bu
kendi evimi kurana kadar japon baligi bile beslemeyi dusunmuyorum.

gece gece bu kadar uzdugun icin tesekkur ederim.

kediye bi ev bulmak icin cok ugrastim, ama ogrencilerden baska tanidigim yok ve kimse sorumluluk almadi.
basina gelebilecekleri ben de tahmin ediyorum ve bunun vicdani sorumlulugunu HALA tasiyorum,
boyle hatirlatilmasina gerek yok.

bi daha ne bi yabancidan, ne sokaktan ne barinaktan hayvan alip beslemicem, taa ki kendi evim olana kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...