Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik Albüm

Griswold

Öne çıkan mesajlar

http://forum.paticik.com/read.php?62,4267998,page=189
(edit: fake deil bence)
veya daha önce açılan milyonlarca karılı topic

abazan muhabbeti yapılacak ya da salya akıtacak bir foto olmaması da ayrı mesele
resmin altında en fazla 4-5 msj sürcek bir muhabbetin de, garbage de ciddi mesjlar atılan bir hale gelmesi de
Sosyal ağlarda paylaş

BonePART said:

Bella said:

diyen de bişiye benzese.
çok övünülecek bişi.

benim bisiye benzemem neyi deistirir ki
ole olsa butun sinema elestirmenleri mukemmel film yapabilmeli futbol elestirmenleri deli futbol oynayailmeli
cirkinse cirkindir arkadasim
isteyen der
buraya resim koyuyosun yorumu kabul ediyosundur
benim byikli resmine napae gunter dedi
agliyim mi
mesaji mi sikayet ediyim
auheahueha

ahahha aslında şikayet edip, duygularımla oynadı diye mesajda çaksan çok net olabilir sdfsd tabi sonrasında queen of the pati diye title almakta var ama olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Kural yazılmış, üzerine bir takım kişilerin abaza muhabbeti döşeyip forumun kalitesini düşüreceği fotoğrafların paylaşımı yasaktır diye, forumun kalitesini korumak amacıyla yani. Sen hala inatla anlamıyorsun, bir de 10 yaşında çocuk gibi eki eki başka topiclerde anlamsız anlamsız işler peşinde koşuyorsun. Kendi kaliteni böyle belli etmek istiyorsan benim diyebileceğim bir şey yok, ama bırak forumun kalitesini korumak için biz didindiğimiz zaman laklak yapma.
Sosyal ağlarda paylaş

Teşekkürler xaenin.
Dün 2 öm geldi adı lazım değil bunları yazınca rahat bırakırlar diye aynen yazdım heh.. Fake falan değilim, hatta kuzenim uzuuun süredir buraya üye gelince yazar belki. Ondan görmüştüm bende ne zaman görsem bu turuncu sayfa açık.
Zaten dilim yandı bir kere bundan sonrası pek önemli değil çünkü girmicem öyle istediğiniz gibi takılın rahat rahat:)
Sosyal ağlarda paylaş

forgiver said:

sen boşver benim kalitemi, kendinle ilgilen
verdiğim linklerde yassah hemşerim diye yazdığın şeylerden farklı bişey mi yapılmış
forumun kalitesi adına sana iyi forumlar diliyorum

Sen kendin anlamak istediğin gibi anladığın için ben de çok kasmıyorum, ama bir kere daha güzellikle açıklıyorum. Üzerinden abaza muhabbeti yapılması hoş karşılanmıyor fotoğrafların, senin koyarkenki amacın bu olmayabilir, ama başka birinin çıkıp da böyle bir muhabbet yapmayacağından emin olamadığım için silmeyi uygun buluyorum diyorum. Sen kalkmış türbanlı fotoğrafı koyuyorsun, ben bunun üstünden abaza muhabbeti yapılacağını düşünmediğim için, dokunmamayı uygun görüyorum, eğer bir kaç tane türbanlı fotoğrafı aynı şekilde üf karıya bak yorumu alırsa, ondan sonra insanlar burada türbanlı kadın fotoğrafı paylaşıp altına yorumlar atmaya başlarlarsa, onu da listeye koyabiliriz rahat bir şekilde. Sanmıyorum anladığını ama umarım birazcık açıklayıcı olabilmişimdir.
Sosyal ağlarda paylaş

Artina said:

Teşekkürler xaenin.
Dün 2 öm geldi adı lazım değil bunları yazınca rahat bırakırlar diye aynen yazdım heh.. Fake falan değilim, hatta kuzenim uzuuun süredir buraya üye gelince yazar belki. Ondan görmüştüm bende ne zaman görsem bu turuncu sayfa açık.
Zaten dilim yandı bir kere bundan sonrası pek önemli değil çünkü girmicem öyle istediğiniz gibi takılın rahat rahat:)

http://forum.paticik.com/search.php?62,author=262712,match_type=USER_ID,match_dates=0,match_threads=0
Sosyal ağlarda paylaş

açıkçası ne abazan muhabbeti yapılmasıyla ne de yapılmamasıyla bir derdim yok, komik 3-5 msj okumam yeterli, o yüzden şunun olması veya olmaması derdim deil
uygulama ve yazdığın şeylerin birbirini karşılaması benim 2 saattir anlatmaya çalıştığım şey
izinsiz resim koymak ve karı resmi koymayı aynı anda düşünerek değerlendir mesela

veya 10 sayfa abazan muhabbeti altında trollendiği halde yazdıklarından dolayı sana katıldığı için tşk eden kullanıcının attığı mesajı
Sosyal ağlarda paylaş

forgiver said:

açıkçası ne abazan muhabbeti yapılmasıyla ne de yapılmamasıyla bir derdim yok, komik 3-5 msj okumam yeterli, o yüzden şunun olması veya olmaması derdim deil
uygulama ve yazdığın şeylerin birbirini karşılaması benim 2 saattir anlatmaya çalıştığım şey
izinsiz resim koymak ve karı resmi koymayı aynı anda düşünerek değerlendir mesela

veya 10 sayfa abazan muhabbeti altında trollendiği halde yazdıklarından dolayı sana katıldığı için tşk eden kullanıcının attığı mesajı

Her saniye Gris ile burada mesaj kovalayamıyoruz, o yüzden aradan kaçan bir iki istenmeyen durum yaşanabiliyor, bu konuda yapabileceğimiz bir şey yok. Yapmaya çalıştığımız şey şurada en azından elimizden geldiğince bu muhabbetleri azaltmak, başka bir şey değil. Abaza muhabbeti yapılması ve yapılmamasıyla senin derdin yoksa, umrunda değilse birazcık umrunda olanlara saygı göster bence. Sen rahatsızlık duymuyorsan bu durumdan, başkaları duyuyor kesinlikle. Burada tu kaka yapmıyoruz, bize ne dendiyse onu uygulamaya geçirmeye çalışıyoruz elimizden geldiği kadarıyla.

Bu arada eskiden mesajları silemediğin için takmıyorduk seni demişsin arka sayfada görmemişim, çirkin olmuş yani. Sen takar mısın takmaz mısın o da benim pek umrumda değil, ben de seni sevmiyorum zaten ama yine de adam gibi konuşmaya çalışıyorum burada, terbiyesiz bir insan değilim pek. Çoğul eki getirirken o yüzden yancın olduğunu düşünme bence.
Sosyal ağlarda paylaş

Benim 1 senedir yapmakta olduğum şey tekrarlanıyor ve şimdi mi irdeleme gereği duydun forgiver? Ben 1 seneyi geçti siliyorum abazan mesajları gördükçe, baya da insan banlatmışımdır.
Neyin tartışmasını yapmaktasın Xaenin'le anlamadım açıkçası.

Diyoruz ki, abaza muhabbeti yapılırsa mesajları sileriz, üsteleyeni banlarız. NOKTA.
Buradaki olaya spesifik konuşulmuyor ayrıca, genel konuşuluyor.

Albüm normal işlevine dönsün artık. Tatmin olmadıysan cevaplardan öm ile derdini anlatmayı sürdürebilirsin, biz kesmiyorsak adminlere de gidebilirsin tabii ki.

Mulgear'ın stajyer metalci fotoğrafına geçelim artık.
Sosyal ağlarda paylaş

abazan muhabbeti yaptığım msjlar varsa ve silindiyse irdelemiyordum çünkü silinmesi ban yemekten iyidir

eli yüzü düzgün bir fotodan minority report yoluna gidilmesi, 3-4 tane orta seviyeli geyik mesajdan mahrum kalmak ve 2-3 tane örnek üzerinden bişey anlatmaya çalıştığım için bu kadar uzatma gereği duydum
her eleştirdiğim noktadan sonra farklı bir savunma argümanına geçiş yapmanız da son derece düşündürücü, kamuoyuna saygıyla duyurulur.

madem dile getirdin
Xaenin said:

Abi hiç bir zaman foruma fotoğraf üzerinden LOLOLO KARKIARKIAKRIAKRI muhabbetini hoş bulmadım ben, her zaman da dile getirdim. Yanında alan yetkilisi yazınca mı ciddiye alıyor insanlar normal userların tepkilerini onu çözemedim.

forgiver said:

mod olmadan önce mesaj silemediğin için sallamıyorduk.

Xaenin said:

Bu arada eskiden mesajları silemediğin için takmıyorduk seni demişsin arka sayfada görmemişim, çirkin olmuş yani. Sen takar mısın takmaz mısın o da benim pek umrumda değil, ben de seni sevmiyorum zaten ama yine de adam gibi konuşmaya çalışıyorum burada, terbiyesiz bir insan değilim pek. Çoğul eki getirirken o yüzden yancın olduğunu düşünme bence.

ben de seni sevmiyorum :/

bu arada yancı yok mu?
Sosyal ağlarda paylaş

Xaenin said:

Abi hiç bir zaman foruma fotoğraf üzerinden LOLOLO KARKIARKIAKRIAKRI muhabbetini hoş bulmadım ben, her zaman da dile getirdim. Yanında alan yetkilisi yazınca mı ciddiye alıyor insanlar normal userların tepkilerini onu çözemedim.

abi sen değilmiydin xunna ne itelerim filan diyen ayıptır sorması?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...