Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tr'de Adam Gibi Festival Ne Zaman Olur ?

Hollow-Man

Öne çıkan mesajlar

Yaaa ayıptır yazıktır yeter cektigimiz..Önce rockistanbul muse dediler manyak dediler muse yalan oldu ve cok az yabancı grup var bence gidilmez bi anathema icin..

Rock the nations da maslak venue de kamp isi orda yalan oluyor yani uzaktan gelicek insan baya bi paraya kıyıcak..

Rock'n'Coke 50 cent geliyomus ztn ötesi yok...

Söyle gercekten kaliteli bir alanda kamp imkanı saglayan ve Slipknot,Static-X,Dope,Placebo,Rhcp,Coldplay,Him vs gibi kaliteli grupların gelecegi bi festival ne zaman olur sizce ?[signature][hline]
I can't remember anything,
Can't tell if it's true or dream...

Sosyal ağlarda paylaş

asıl ıron madien, manowar gibii gupların geleceği bir festival yapılsa çok güzel olur.

aslına şu festivalelri düzenleyenler birleşse ya hep beraber manyak bi organizasyon yapsalar[signature][hline]Pyr0, 28 Mayıs 2004 23:38 tarihinde demiş ki:
icindeki noktayı bul...o nokta herseyın cozumunu saglayacak olan seyin oldugu nokta...o nokta iç huzurun....

blackchaos, 28 Mayıs 2004 23:39 tarihinde demiş ki:
kodurtma noktaya
Sosyal ağlarda paylaş

metal mania direk cinnet şaka falan sanmıştım.ayrıca dediğiniz piyasa gruplar zaten türkiyede dinlenio orjinal albüm satışı olan gruplar emin ol yapılır.rock'n coke var işte gelir oraya dediğin gruplar.
rtnde paraya kıymak zorunlu zaten metal ise direk sponsorsuz gerçekleşir.ayrıca 3-4 senedir türkiyede acayip bir kıpırdanma var.gidipte amerikadaki 100.000 kişilik fest lerle karşılaştırmak tabiki abes kaçar.[signature][hline]Bu sayfadaki içerik, benim kişisel görüşlerimi belirtmektedir. paticik.com burada yazılı olanlar hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir.
Sosyal ağlarda paylaş

ya radiohead festival olsun

toplam 3 tane radiohead konserinden olussun aksam kalmali olsun, sabah aksam 2 konser ertesi gun 1 konser daha olsun

ciddi festival dedigin oyle almanyadaki gibi 14 ta--kli grubun gelmesine daha bi 4-5 yil var en asagi, ama 2 sene sonra felan 3-4 gruplu festivaller olur[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
metboy, 12 Haziran 2004 21:46 tarihinde demiş ki:
rock'n cokea 50 cent mi geliyomuş ahhaha iyice rezil oldu bunlar ya.

rock'n coke o...
50 cent de gelir ricky martin de gelir...

metal dinlemek isteyen gelir ankaraya, rock station konserlerini izler. Ankarada deli gibi metal grubu var..

Ayrıca merak ediyorum neden "adam gibi festival olmaz"?
Televizyonda paso göstermiyor mu şu Jazz, Film festivalleri felan (logoları bile standart hani, birbirine benziyor).
Bunları festivalden saymıyor musunuz?[signature][hline]XaGoN, 14 Şubat 2003 17:35 tarihinde demiş ki:
Hala GeoCities yasiyor ona hayret ediyorum
Dralnu, 08 Haziran 2004 12:20 tarihinde demiş ki:
marduk gelicek hepimizi s.kecek
Sosyal ağlarda paylaş

said:
abuzittin, 12 Haziran 2004 21:42 tarihinde demiş ki:
Yaaa ayıptır yazıktır yeter cektigimiz..Önce rockistanbul muse dediler manyak dediler muse yalan oldu ve cok az yabancı grup var bence gidilmez bi anathema icin..

Rock the nations da maslak venue de kamp isi orda yalan oluyor yani uzaktan gelicek insan baya bi paraya kıyıcak..

Rock'n'Coke 50 cent geliyomus ztn ötesi yok...

Söyle gercekten kaliteli bir alanda kamp imkanı saglayan ve Slipknot,Static-X,Dope,Placebo,Rhcp,Coldplay,Him vs gibi kaliteli grupların gelecegi bi festival ne zaman olur sizce ?

ne yani rockistanbul'a anathema icin gidilmezmi ..? keske gidebilsem ..!
Sosyal ağlarda paylaş

Jazz festivalleri falan gayet guzel festivaller
festival dediginiz sadece metal rock gruplari degildir. Turkyie de cok guzel gidiyor bence festivaller, sadece metalde bir market henuz gelismediig icin (kaciniz orjinal album aliyorsunuz sevdiginiz metal gruplarinin?) gruplar burda musteri olmadigini, dolayisiyla dinlenmeyeceklerini saniyorlar.[signature][hline]Yattım, ağladım, uyuyakaldım
Ama once bu foruma baktim!
Sosyal ağlarda paylaş

keşke therion gelse

ayrıca bendeki manowar, blind guarian ve iron maiden albümlerinin hepsi orjinaldir ve birçok albümelri var. bunalrın dışında da tonla orjinal albümüm var[signature][hline]Pyr0, 28 Mayıs 2004 23:38 tarihinde demiş ki:
icindeki noktayı bul...o nokta herseyın cozumunu saglayacak olan seyin oldugu nokta...o nokta iç huzurun....

blackchaos, 28 Mayıs 2004 23:39 tarihinde demiş ki:
kodurtma noktaya

[Bu mesaj Aket-Atum tarafından 13 Haziran 2004 15:22 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

eziğiz iğrenciz suxxoruz diye kendimizi aşağılamaya lüzum yok. bu işler sonuçta sıfırdan oluşan işler değil. ki türkiye de bu konuda bu aralar gelişiyo bu festivaller konusunda. bikaç sene önce böyle festivaller bile hayal gibiydi hatırlatmak isterim.

şimdi iyi veya kötü her sene bu tip organizasyonlar oluyo çok fazla sayıda ve abartı iyi olmasalar da. zamanla daha da iyiye gidebilir diye düşünüyorum. tabi bu iş de orjinal albüm satışlarına bakıyo büyük oranda. ondan sonra da organizatörler vs. gibi olaylar işte. onlar da dinleyici toplamayıp kendilerine zarar ettirecek organizasyonlar yapmazlar sonuç olarak. hayrına değil bu işler de..
olacak inşallah bizde de zamanla öyle festivaller. olsa da gitsek[signature][hline] Cem Uzan bi tarihte demiş ki:
Sen şeytanın babasıysan ben beybabasıyım, kare babasıyım, ona göre
Sosyal ağlarda paylaş

rock station ı duydunuz mu?
duymadıysanız rock markett izleyin verilir kesin..
tr de neler oluyomuş laa dersiniz..[signature][hline]herkes,
düşlerinin büyüklüğü kadar özgürdür..(chE)
when a man lies he murders some part of the world
Üstüne Şehir Örten Şehir

buraya tıklamadıysan metalciyim diye geçinme sakın!!
Sosyal ağlarda paylaş

Açıkcası TRde "adam gibi" zibille festival yapılıyor, ama çoğu metal dinletyenlerin dikkatini çekmiyor.

İstanbulda çok saygın isimlerin geldiği Tiyatro, Film, Müzik, Caz festivalleri yapılıyor.Mesela Caz festivaline her yıl hem çok ilgi görecek sanatçılar hem de Üstad Cazcılar gelir. Mesela Kaçınız geçen sene Gidip Ornette Coleman dinledi? Adam 50 yıldır caz yapıyor. Mesela Bu yıl Bobby McFerrin, Joan Baez, Paco de Lucia geliyor. Sizce bunların her biri efsane değil mi?

Trde festivaller cidden iyi gidiyora bir örnek daha. Istanbul Kültür ve Sanat Vakfı yaptığı festivaller için Avrupa Birliği Konseyinden Avrupanın Kültür Forumu Özel Ödülünü kazandı. Ayrıca Caz festivali, dünya caz efstivaller birliğinde en iyi organize edilen festival olarak gösteriliyor.

Herkesin bok atmadan duramadığı RockNCoke bile bir organizasyon harikasıydı, çıkan gruplara bok atanlar bile -ben de dahil buna- genel organizasyona edecek tek laf bulamadım.

TRde festivaller iyiye gidiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Manowar Türkiye'ye gelmez onu söyleyeyim.
Ayrıca Berk çok güzel demiş.
TR'de festivaller gerçekten iyiye gidiyor.
Katatonia geliyor Sentenced geliyor Muse geliyordu gelemedi, Anathema, Pain of salvation, Marduk.
Bunları aynı dönemde tek ülkede bulmak gerçekten zor birşey.[signature][hline][i]It is so ignorant to cry in someones funeral.Becouse you already know everyone will die some day, since the day you know him you should already know that.Now, look in my eyes and start thinking me rotting and decaying in my coffin.Sounds sad huh?But we are all sure that you and I will die some day.Maybe tomorrow maybe now.No need for tears in my funeral.Accept me dead, and so I will.
VII.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...