Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Universite size neyi cagristiriyor?

reyou

Öne çıkan mesajlar

Gloria zaten ayri bi komedi. Starbucks varken nie gidim ki Gloria ya. Sacma sapan karisimlari var.

Bak öyle cooldum ki, starbucks yeni moda olmus (tamam o kadar da eski müdavimi degilim ama) bögürtlenli frapp alirdim istiklalde tur atardim. Elimdeki pembe sisede ne var diye mrk ederdi millet. O derece kuuldum. (cool'u da kuul diye yaziyorum ki hava attigimi espriyle örtbas edim diye. Hatta bu aciklamayi da yapiyorum ki bakin matrak geciyorum fln. Ama icten ice özentiyim)
Sosyal ağlarda paylaş

Mr_Hand said:

Bella said:

starbucks (tu)
gloria (td)(td)

o deil de, bi ara kahve dünyasına gitmek gibi bi hataya düştüm. yiyecek bişeyler aldım, çay istiim dedim yanına. çay yok lan. çay yok. bildiğin çay yok. olm Türkiyedesin sen aloo??! çay lan bu. çay yok.

çay yok.

yok çay.

çay

yok.

yok.

depresyona girmiş olm adam
Sosyal ağlarda paylaş

Mr_Hand said:

Bella said:

starbucks (tu)
gloria (td)(td)

o deil de, bi ara kahve dünyasına gitmek gibi bi hataya düştüm. yiyecek bişeyler aldım, çay istiim dedim yanına. çay yok lan. çay yok. bildiğin çay yok. olm Türkiyedesin sen aloo??! çay lan bu. çay yok.

çay yok.

yok çay.

çay

yok.

yok.

öğren de gel.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben 11 yasimdan beri cay icmiyorum. Icme ihtiyaci da hissetmiyorum. Sigara gibi bi aliskanlik. Tad yok bisi yok. Sapur supur ic. Ne havasi var nede pahali. Bi cay icsem 1 ytl verip kalkmaya utanirim. 10 yetale yapmalilar. Insan oturduguyla gurur duymali böyle ödedigi parayla koltuga sinmeli.

Türkiyeye son geldigimde starbucksa zam gelmis farkettim.
Bi sinema bileti parasi olmus. Simdi sorum su. Sinema mi ucuz yoksa starbucks mi pahali =)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...