Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Guildwars 2

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

Oski said:

dipnot: gw1'e girdim sonunda indirip falan. char açarken prophecies campaign seçebiliyorum ben sadece. ama eskiden oynarken eminim ki böyle karlı bir mekanda Hall of Monuments gibi bir şeyler görmüştüm. yine böyle kış theme'li bir şehir vardı hero'ları aldığım falan. prophecies bitirmediğim için mi açamıyorum? yokhsa eye of the north zaten onun içine mi entegre?

sadece prophecies char acabiliyorsan sonraki 2 stand alone campaign o accoutna bağlı değil demektir. Karakterlerin bulunduğu arkaplan yamulmuyorsam oyundan çıkarken nerede bıraktığınla alakalı. akşam bi bakarım gene. eye of the north based char açma yok, lvl 20 content orası zaten. her campaign de quest var aldığın (propheciesdeki gene yamulmuyorsam lions arch da idi) o questi yapıp geçiyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

geçen gw2tr'de onun tartışmasını yaptık ayaküstü aslında, NDA en nihayetinde gün gelip kalkacak ama oyuncuların katılabildiği bu yeni betada farklı bir NDA geçerli olacak,, yani bu NDA sizin materyal yayınlamanıza izin vermemesinin yanında kaydetmenize de izin vermiyor,, hani desem ki NDA kalktıktan sonra kaydettiklerimi yayınlarım, o da yok,, garip
Sosyal ağlarda paylaş

beta keyler ne zaman gönderilecek bilen var mı ? kayıt formunu doldurmuştum ama ne zaman neticelendirileceğini bilmiyorum hazır fırsatını bulmuşken sorayım dedim.

her anlamda çok büyüleyici bir oyun ortaya çıkıyor ve bu beni epey sabırsızlandırıyor. son yıllarda yarım yamalak çıkan mmolar gibi gaza gelip aceleye getirilmeden güzel bir gelişim süreci geçiriyor olması gerçekten harika.

kısıtlı düşünce yapısına tutsak, yeteneksiz ve vasıfsız greg malının sunwell sonrası wowa getirdiği birçok sistem ve değişim ile oyunun yapısını (özellikle hardcore anlamda) bozup iyileştireceğine, kalitesizleştirmesinden ötürü wowdan nefret eden biri haline geldim. oynayacak başka bir mmo olmadığı için ve arkadaşlarla vakit geçirmek için zoraki oynayan biri olarak gw2 oynayacağım günü iple çekiyorum.

yeni bölüm hayırlı olsun :)-D
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...