Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Guildwars 2

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

Beta leak, en sevdiğim;

Reddit'te bunları koyan arkadaşın ağzından: "These are low/medium graphical settings, NOT the highest possible, so relax.
No, I did not take these pictures.
Martin Kerstein on the leaks, via Guildswars2guru forums: "Let me assure you all that we will look into each leak. So far we almost always got the source.
Anybody freaking out - you will see the game in moving pictures (aka videos) on Monday. That will ease your (unfounded) doubts."

Sosyal ağlarda paylaş

Specifically they need to iron out the game's performance issues. I played on both my powerful desktop PC and a capable gaming laptop, both of which struggled with the game on anything other higher than the lowest graphics settings. Cranking up the quality resulted in horrid frame rates, and massive world versus world battles between dozens of characters caused both systems to slow to a crawl. ArenaNet just needs to fine tune game's engine, finding the right balance between beauty and playability.

bu işin kaderinde var galiba bu
Sosyal ağlarda paylaş

ben o videoda şeye kıllandım

adam dio işte bakın şu an kaleye girecekler bilmemne uzaktan anlatio falan

hafif de pc kasio

videoyu yayınlanayan adam acaba ulan şimdi o kalabalığa girersem pc iptal olacak video da kötü gözükcek die düşünüp mü girmio aksiyona

bariz öle bi ortam vardı hehe
Sosyal ağlarda paylaş

izledim izledim refreshlememişim sayfayı snen mesajı görmeden attım onu

fena değil ya

yani combat olarak yine bi wow alterac valley veya warhammer havasında geçecek tahminen aoeler yağacak ileri geri push et falan modunda

onun dışında stratejik kısımları falan eğlenceli olacak gibi, keep capture etme supply kovalamaca , npcleri kendi tarafına çekmece upgrade etmece falna

o videoda sanmiorum yok ben alev duvarı atiim de sen arasından ok çak falan modunda detaylı kapıştıklarını hehe
Sosyal ağlarda paylaş

şu warhammmerdaki keep olayını tümleşik olarak koymuşlar işte.
Yani keep aldım zone kitle mantığından en son keepe ulaşmak için belli bi yol izleyip kücük keepleri filan alıyoruz gibi yanlış görmediysem.

Keep doora saldırmak icin 20.dklerde eleman bi dalgametreye dönüştü filan hps, baya arrttı işte.Dmg filan arttı . büyük ihtimal warhammerdaki ram mantığını şu yolla yaptılar.

Benim için oyun çogiyi.wh oynamış olanlar içinde çogiyi.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...