Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Guildwars 2

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

oyun ciddi anlamda güzel yeniliklerle geliyor ama şu animasyonlar biraz 3.sınıf konsol god of war tarzı uzakdoğu oyunlarındaki gibi olmuş sanki.birde bütün male karakterler gay e benziyor oyuna girip video koyan adamlarmı gaydir yoksa ne yaparsan yap gay e mi benziyor çözemedim.Belki demo ayarları diye olabilir.ama bukadar güzel yeniliklere dandik animasyon ve gay face hiç gitmemiş, umarımda düşündüğüm gibi olmaz son derece bağımlı bir vaziyette oynarız.
Sosyal ağlarda paylaş

Animasyonun neyini beğenmedin bilmiyorum, özellikle çok gösterişli değiller çünkü bu bir pvp oyunu, swtor faciasını biliyoruz, instant cast spell e animasyon koyacaz diye 2,5 sn. cast süresi olmuş.

Gay surat dan kastın muhtemelen doğu mmo larında gördüğün gibi olması. gw de de böyleydi, sonuçta ncsoft un hitap ettiği kitle daha çok uzak doğu, o yüzden olabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

Bezerye said:

oyun ciddi anlamda güzel yeniliklerle geliyor ama şu animasyonlar biraz 3.sınıf konsol god of war tarzı uzakdoğu oyunlarındaki gibi olmuş sanki.birde bütün male karakterler gay e benziyor oyuna girip video koyan adamlarmı gaydir yoksa ne yaparsan yap gay e mi benziyor çözemedim.Belki demo ayarları diye olabilir.ama bukadar güzel yeniliklere dandik animasyon ve gay face hiç gitmemiş, umarımda düşündüğüm gibi olmaz son derece bağımlı bir vaziyette oynarız.

böyle yorum yapmak yasaklansın.
Sosyal ağlarda paylaş

En büyük savaş rvr olacak tabii ki, siege li falan, daha hiçbir açıklama gelmedi hakkında, 100vs100 gibi bir şey görmüştüm ama be sanki bir röportajda. Aslında şimdiye kadar gördüklerimizin hiç bir şey olması lazım eğer gw in güçlü yanlarını da alacaklarsa; daha çok pvp detayı, guild hall lar, daha daha daha fazla skill...
Sosyal ağlarda paylaş

BramStoker said:

Bezerye said:

gaylerin alınabileceğini düşünememiştim kusra bakma kasfhla

evet dreagloth oyundaki uzakdoğu havası(animasyon ve suratlardaki) beni biraz darladı ama dediklerini düzgün yaparlarsa o kadarına da katlanılır heralde.
Sosyal ağlarda paylaş

Bezerye said:

BramStoker said:

Bezerye said:

gaylerin alınabileceğini düşünememiştim kusra bakma kasfhla

evet dreagloth oyundaki uzakdoğu havası(animasyon ve suratlardaki) beni biraz darladı ama dediklerini düzgün yaparlarsa o kadarına da katlanılır heralde.

Bana , sende homofobi var gibi geldi.
Sosyal ağlarda paylaş

http://youtu.be/-TJDTv1aGR4 1. dakikadan sonrasına dikkat.

http://youtu.be/TZwGoA3xDMw özellikle en başı ve 1.42 den sonrasındaki animasyonlar.

Demek istediklerim bunlardı.ayrıca asıl post özensiz yollandığından noktalama işaretleri eksik bazı arkadaşların heyecanları ondan kaynaklanıyor.God of war'ın uzakdoğu oyunu olmadığını bizde biliyoruz lakin genre'ın adı aklıma gelmedi en meshur örneklerinden biride o diye o tarz olarak dedim.yani god of war tarzında fakat uzakdoğu oyunu.

Birde şu gay meselesine gelince ,linkler için videolara birdaha bakarken dikkat ettim gayden ziyade cinsiyeti belirsiz şu leave britney alone'daki tip ayarında birşey bunlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...