Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Guildwars 2

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

konsolda olsa ayrıca yazışamazsın dert yazması, sosyalliğin yarsını alır götürür, konuşman lazım herkesle konuşamayacağına göre. bir sürü dert problem. ncsoft ve arenanet isimlerini görünce konsol aklımın ucunda bile geçmiyor, utopya halen bana göre konsolda gw2. aoc 360'a çıkacaktı mesela ne oldu, o da çıkamadı. bu saatten sonra çıksa da birşey olmaz zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

Seru said:

konsolda olsa ayrıca yazışamazsın dert yazması, sosyalliğin yarsını alır götürür, konuşman lazım herkesle konuşamayacağına göre. bir sürü dert problem. ncsoft ve arenanet isimlerini görünce konsol aklımın ucunda bile geçmiyor, utopya halen bana göre konsolda gw2. aoc 360'a çıkacaktı mesela ne oldu, o da çıkamadı. bu saatten sonra çıksa da birşey olmaz zaten.

lol say what again?
10 dolara klavye aliyosun bebeim ps3 e gayet yazısabiliyoun lol.
Sosyal ağlarda paylaş

Osie16 said:

Seru said:

lol say what again?
10 dolara klavye aliyosun bebeim ps3 e gayet yazısabiliyoun lol.

şunu da yıllardır duyuyoruz, bi allahın kulunu da aktif olarak kullanırken görsem. demekki bi cacığa yaramıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Sawer said:

konsol muhabbeti nerden cıktı ya ? böyle birşey yoktu

galiba buradan

Regina Buenaobra commented on claims of a console port last February, ”I just want to reiterate that the development team is fully focused on making GW2 the best PC MMO ever released. We have a very small team exploring the possibility of console, but there are no definite plans for a console version at this time. The core of Guild Wars 2 development is fully focused on delivering a fantastic PC MMORPG experience.”
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...