Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battlefield: Bad Company 2

moriQ

Öne çıkan mesajlar

oyun olarak bi sıkıntı yok, sıkıntı EA'de.. yetersiz altyapı ile oyuna girişmişler ve bu durum oyunu gerçekten zevk alarak oynama olayını bende söküp attı. oyuna baglanmak sıkıntı , lagsiz server bulmak sıkıntı, lag gitse loss'suz server bulmak sıkıntı. bu benim baglantimla da alakali degil. çeşitli forumlarda yorumlara bakarsanız herkes aynı durumda. serverları sürekli down edip bişeyler yapmaya çalişiyorlar ama sonuç beni en ufak tatmin etmiyor. ha diyosanız ki ben helelele koşup ateş edeyim sağa sola. atmosferi yaşayayım biraz.. o zaman iyi. ama şu serverlarda gerçek anlamda oturupta kasma olayı yaş. oturması için zaman lazım.. bende de o sabır şimdilik yok. arada arkadaşlarla öylesine girip oynarım. düzelirse belki oturur kasarım.
Sosyal ağlarda paylaş

Cumartesi gününden beri herhangi bir server sıkıntısı ile: çökme, crash, serverdan atılma, EA accountuma girememe vb. ile karşılaşmadım. Doğru lag var, 150 altında kimseyi görmedim dersem yeridir, kendim de genelde 180-200 civarında geziniyorum ama o kadar kötü bir durum yok.

Port forwardlarını yapmamış yada firewall'ı oynarken iptal etmemiş olabilir misin acaba?
Sosyal ağlarda paylaş

Punkbuster'ı pbsetup'dan update ettin mi? Bazıların gerçekten işe yarıyormuş.

Bilmiyorum valla, cuma akşamı oyunu ilk denediğimde bende de çok sıkıntı oldu ama cumartesi günü portları açtım, firewall'ı iptal ettim arada pbsetup'dan punkbuster'ı tekrar kurdum; EA de arada server update'i yapmıs galiba; ondan sonra bir kere bile herhangi bir serverdan düşmedim.
Sosyal ağlarda paylaş

abi o konularda haklısın ama o "oyunun multiplayerı çok kötü" diye anlatılmazki. Evet şu anda hizmet olarak çok dandik ama galiba düzelttiler, ben dün bi servera gayet rahat girdim lagsız, fıstık gibi oynadım hatta işte 21/5 K/D yaptım diyorum lag olsa mümkün değil :) gameplay şahane ötesi. geri kalan şeyler zamanla düzelir ama tabi releasede olmaması gereken şeyler, o ayrı konu.
Sosyal ağlarda paylaş

Sorun var ya, yok değil. Hatta çok fazla var yani. Yeterince özen gösterilmemiş PC versiyonuna. 20 arkadaş limiti çok saçma mesela. Sonra, K/D yerine MP_KILLS_DEATHS yazıyo taba basınca. Bazen loading esnasında unlock progression'a girince hiçbi şey yazmıyo. Bazen login olunca level 0'mışsın gibi gösteriyo. Server browser olması gerektiği kadar esnek değil, listeye teker teker eklemek yerine tüm listeyi çekiyo. Taba bastığında gördüğün pingler 25 dkda bir falan anca yenileniyo heralde, bütün bi oyun boyunca 225 olduğunu gördüm. Sonra, youtube'da bi video var, adını unuttuğum bi shotgun ile sniper mesafesinden adam indiriyo. Daha da var da işte aklıma gelmedi şimdi.
Çok eksik var kısacası. Herkes bu kadar şeye tahammül edemeyebilir. Ama ben hayran kaldım multiplayerın oynanışına. Göz yumuyorum o yüzden, "bu böyle kalmaz illa ki düzeltirler" diye umut edip bekliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Hayır betası falan da yapıldı yani. Yapılmasa tamam da.
Gelir yakında patch ama, felaket ilgi gördü çünkü, bu potansiyeli harcamaz EA.

Edit: Ya artık en kıytırık Kore yapımı multiplayer oyunlarda bile screenshot var, bunda nasıl olmaz. İlla print screen yapıp painte mi atacam ya da ek bi program mı kullanacam. Çok fena
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...