Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battlefield: Bad Company 2

moriQ

Öne çıkan mesajlar

Xaenin said:

Lag falan hiç rastlamadım ben, server seçmeyi mi beceremediniz naptınız? Killercreation, multiplay falan bunlarda tertemiz oynanıyor, gidip Sydney serverına girip lag demeyiniz.

abi nası lag yok ben şu ana kaar 150ping altında oyuncu görmedim diyorum ki benimki de 250nin altına düşmedi.

serverlisste diyelim bi alman serverı 60 ping gözüküyo, giriyorum ve herkeste lag var
Sosyal ağlarda paylaş

nedir bu server ın costu, paypal vs. havuz yapalım açalım paticik de.

cuzzi birşeyse de ben veririm, gına geldi ping ini görmediğim saçma sapan serverlarda oynamaktan.

edit: baktım slot basına para alıyor hosting company ler, 40 dolar 32 kişilik server ın aylık maliyeti ama en yakın hollanda ve fransa var, meh.
Sosyal ağlarda paylaş

"VIP members will be able to expand on the deep and ever changing sandbox experience, which in itself provides near endless hours of entertainment, by having new content to keep things fresh. It also plays a vital part in making sure you, the players get proper value for the money you’ve invested in Battlefield: Bad Company 2. This is why these map packs are available at no extra cost,..."

yürü be. töbe allam. zaten varolan 2 haritaya 3 4 modifikayon yapıp farkı game mode ekleyip bi de "siz vip oyuncularımıza ödediğiniz paranın hakkını verebilelim diye bu ekstra eklentileri parasız sunuyoruz" demio mu.

gören de 10 harita 25 silah fln eklediler sanıcak
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...