Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battlefield: Bad Company 2

moriQ

Öne çıkan mesajlar

şimdi arkadaşlar oyun donması monması bılmemde , coook uzun refresh rate in kaynagı coook abartı sayıda server olmasından kaynaklanıyor. elinizde olan tek sey server browserdan server ararken oyun stilini filtrelemek , misal benim random searchim :

Not empty
Not Full
game type Rush.

sırf rush olan zaten ınanılmaz sayıda server var , yani refresh deki donma ondan :)
Sosyal ağlarda paylaş

senko said:

olm bırakın xae'nin kulaklığını benim oyun donuya ya :S
2dir deniyorum, yok donuyor devamlı. var mı bi çözümü fln şunun

abi, oyun içinde altyazıda senin probleme benzer bir şeyler var, duruyorsa eğer hala beta klasörünü kaldırıp, punkbusterı manuel olarak kurman gerekiyor.

o altyazıyı bir takip et.
Sosyal ağlarda paylaş

o da yaramıyor bir işe şu anda, forumlarda kurcaladım biraz; ea nin master serverları geri geldikten sonra restartlanmayan sunucularda punkbusterın client ve server side applicationları haberleşemiyormuş.

restartlanan bir kaç serverı yazmışlar forumlarda, onları denemek lazım bir en azından sorun nerde onu görürüz.

http://forum.ea.com/eaforum/posts/list/430565.page
Sosyal ağlarda paylaş

bende az önce oynadım.

yalnız sinirimi bozan birşey var. Sniper kullanırken zoomsuz kullandığım hızla zoomlu kullandığım hız uymuyor hala. zoomsuz normal hızdayken zoom'u açınca da aynı hızda oluyor o yüzden fazla hızlı geliyor bana o. Mouse üzerinden zırt pırt hızı açıp kapatmak zorunda kalıyorum yok mu bi çaresi şunun ?
Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide said:

bende az önce oynadım.

yalnız sinirimi bozan birşey var. Sniper kullanırken zoomsuz kullandığım hızla zoomlu kullandığım hız uymuyor hala. zoomsuz normal hızdayken zoom'u açınca da aynı hızda oluyor o yüzden fazla hızlı geliyor bana o. Mouse üzerinden zırt pırt hızı açıp kapatmak zorunda kalıyorum yok mu bi çaresi şunun ?

optic zoomla beraber o sorun ortadan kalkıyor :)
Sosyal ağlarda paylaş

betadakinden kat kat daha zevkli görünüyor oyun şu haliyle. ilk dikkatimi çeken sniperdaki gereksiz blur kaldırılmış ve daha güzel olmuş, ayrıca ilk başta oyuncu sayısı az olurmu endişelerim vardı bu haliyle birazcık fazla bile mapler o konuda iyi hazırlanmış. takım oyununa inanılmaz elverişli ve hızlı düşünmeyi gerektiriyor ve bu şekiyle ağır oynayış sevenlere hitap etmiyor. her şey takım oyununda bitiyor iyi takım oyunu sergileyen farkla kazanıyor bireysel takılanlar genelde hep kaybedenler oluyor. iyi kurulmuş ve haritaları iyi bilen bir takım ile çok daha fazla keyif alınır.
Sosyal ağlarda paylaş

ucunbiri said:

senko said:

olm bırakın xae'nin kulaklığını benim oyun donuya ya :S
2dir deniyorum, yok donuyor devamlı. var mı bi çözümü fln şunun

abi, oyun içinde altyazıda senin probleme benzer bir şeyler var, duruyorsa eğer hala beta klasörünü kaldırıp, punkbusterı manuel olarak kurman gerekiyor.

o altyazıyı bir takip et.

okudum altyazıyı da betasını hiç yüklemedim ki ben, pb normal çalışıyor gözüküyor tek sorun dank diye donması, sonra hard reset atmak zorunda kalmam, demin winxp modunda çalıştır dedim bu sefer daha oyuan giremeden menüde takıldı

http://forum.ea.com/eaforum/posts/list/480/380660.page

burda bayağı kişi benim çektiğim çileyi çekiyor, umarız dice bi patch fln bişiler hazırlar
Sosyal ağlarda paylaş

bendede 4850 var öle bi sorun yaşamadım fakat başka bi sorun varbende birden oyunda siyah beyaz bi ekran çıkıyor ve hata falan vermeden masaüstüne dönüyor ve çok sık yapıyor bunu, foruma baktım benimkine benzer sorunu olanlar var ama bendeki şu siyah beyaz ekran olayı kimsede yok. gerçekten girmeye üşenir oldum artık oyuna, zaten server araması çok ağır bide bu sorun mahvetti beni, çözüm olarakta driver ve dx güncellemesi demişler zaten bende malım ya ilk bunlar gelmedi aklıma, bi sorun olunca otomatik şu cvpların verilmesi bile deli etmeye başladı beni.betada yoktu halbusi böle bi sorun
Sosyal ağlarda paylaş

ulan 40yılın başında bi hevesle oyun oyniyacaktık, hevesimiz kursağımızda kaldı şurda.
yok ne denediysem takılıyor. bi kaç kişi xp kurun fln demişte onla da uğraşamam bc2 için.
yalnız şikayet için kime mail atmam lazım dice'ye mi ea'ya mı yoksa?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...