Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battlefield: Bad Company 2

moriQ

Öne çıkan mesajlar

DarKRideR said:

konsolda oynayan var mı ?

halen karar veremedim çünkü pc'ye mi alayım konsola mı alayım diye
xboxta oynuyorum ben, memnunum gayet. pc'de oynayan sefiller ayni mw2'deki gibi bunda da her iki gunun birinde baglanmiyo bu zart zurt qq su yaparken sen 2 tikla, bilg basinda belini bukmeden dev ekranda oynuyosun falan zevkli oluyo.
Sosyal ağlarda paylaş

Penthesilea said:

xboxta oynuyorum ben, memnunum gayet. pc'de oynayan sefiller ayni mw2'deki gibi bunda da her iki gunun birinde baglanmiyo bu zart zurt qq su yaparken sen 2 tikla, bilg basinda belini bukmeden dev ekranda oynuyosun falan zevkli oluyo.

XBL > all

http://img242.imageshack.us/img242/2663/1267122574528.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

moriQ said:

Ben veteran a kayıt oldum m1 garand ı kullandım türk hardcore serverda. başka dolu bi servera geçtim m1 garand ım kaybolmuştu :S

neler oluyor ?

Aynısı bana da oldu.
Bu arada Türk server mı var? Adı ne?

http://www.youtube.com/watch?v=ILP4RV0aW-s&feature=popt14us09
Sosyal ağlarda paylaş

yanliz su mounted heavy mgnin sightindan ps3 betasinda adam vuruluyodu demoda kaldirmislardi nasil sinir bisey yarrabbim. az parasutcunun kafasinada sıkmadım bu arada :D bazi aglayan arkadaslar var konsolda fps mi oynanır lololol falan diye becerebilen oynuyor parasutteki adama headshot bile atiyor yani. bide cok bilindik seyler lan bunlar
Sosyal ağlarda paylaş

armagan said:

Aynısı bana da oldu.
Bu arada Türk server mı var? Adı ne?

Türk server'ı varmış. CryTurkiye.com *Hardcore!*. Ranked sunucu. Hollanda'daymış server. Türkiye içinde server kurulamıyormuş bi de Dice bazı şirketlere vermiş ranked server kurma hakkını, onlardan almak gerekiyormuş server'ı

mış da muş
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...