Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battlefield: Bad Company 2

moriQ

Öne çıkan mesajlar

60 lira ne lan, ben 65 dolara aldim sali gunu, 59 dolar + tax. vay anasini.

oyun asiri sarmis durumda degil, birseyler eksik hissi var surekli, mw2 kadar mukemmel gelmedi, basindan kalkamiyordum mw2'nin ki dun surekli "haci kapat mw2 ac yeaaa" diyen seytani zar zor bastirdim. kasicam daha alismak icin.
Sosyal ağlarda paylaş

cs gibi degil abi, battlefield gibi.

cs gibi = modern warfare 2.

cok farkli battlefield'in hissi. yani diger battlefield oyunlari gibi iste, ama boyle bi his eksikligi var ne bileyim, silahlardan mi neyden bilmiyorum mw2 havasi yok gibi geldi bana. squad olayini cok iyi yapmislar, tek tabancadansa oyle daha zevkli oluyor.

aslinda zevkli ya, sadece dedigim gibi mw2 den sonra alismasi zaman alicak gibi gorunuyor, o yuzden pes etmiyorum yani :) hatta keske iste olmasam da oynasam eheh.

harita sayisi az baya o kotu ama. bi de ucak falan bi kere kullanan gordum de etrafta goremedim hic. haritalari da ogrenmek lazim daha.
Sosyal ağlarda paylaş

daha çok fazla piyasaya açılmadan almiim gerek yok o zaman.
böyle oyunlarıda sp de çok kısa yapıolar ya kılım. yap uzun uzun oynayalım toplam 8-10 saatte bitti.

edit : sonunda alaska yla ilgili bi muhabbet geçiyor tekrar gelin falan diyo sir leri.
devamı gelecek gibi yani oyunun. belki yama olarak gelebilir ?
Sosyal ağlarda paylaş

kerim said:

abi o tadı alamadım derken. mw2 ile mi karşılaştırıyosun yoksa önceki battlefield'lar ile mi
ikisiyle de aslinda.

mesela bf1943'u cok begenmistim, basindan kalkamamistim. bunda ayni sey olmadi ama bf1943'de rank sistemi sadece sekildi, burada her seyini etkiliyor. ben topu topu 3-4 saat oynayabilmisken + oyunu yeni yeni ogreniyorken, pro adamlar gelismis silah ve gadgetlarla kafama kafama vurunca ayni tadi alamadim tabi :P bi de bf1943'de 3 class vardi ve silah farkliligi falan yoktu, bunda onlari da ogrenmek gerekiyor.

modern warfare 2'nin hissi de genel olarak yok, grafikler falan cok farkli geldi bana yani boyle bi hafiflik duygusu var battlefield'de, sanki elindeki silah degil de kartondan yapilma silah gibi geliyor. ama bu kotu demek degil yani gayet guzel oyun bence, sadece mw2 ile ayni klansmanda degil ki gercekten degil yani cok farkli oyunlar. bi de alismak zaman alicak gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

Penthesilea said:

60 lira ne lan, ben 65 dolara aldim sali gunu, 59 dolar + tax. vay anasini.

oyun asiri sarmis durumda degil, birseyler eksik hissi var surekli, mw2 kadar mukemmel gelmedi, basindan kalkamiyordum mw2'nin ki dun surekli "haci kapat mw2 ac yeaaa" diyen seytani zar zor bastirdim. kasicam daha alismak icin.

bu oyunda kendin aim aliyorsun cunku oyun senin yerine aim almiyor konsollarda mw serisinden sonra baska fps ye gecmek cok sancılı bi donemdir ama buna alısıp mw2 actıgında oha bu ne bicim auto aim lan adamı vuramadım auto aim yuzunden nidalari atacaksın
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...