Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Erkekte küpenin nesi garip???

Baluu

Öne çıkan mesajlar

ulan aklıma şu tek kaşlı efsne saçlı herif geldi KIZLAR BİZ GEVŞEK DEĞİLİZ falan diyen lol

bi de bu arada harbiden küpe sevmeyen kız görmedim hayatımda daha:S çok ilginç. benimki de garip.

ayrıca azmo bence küpenin yakışmayacağı adam yok. hiç birine bakıp bu ne yahu hiç olmamış küpe demedim.

parmak arasına geleyim
ben bi türlü giyemiyorum bunları. eskiden giyenlere top derdi insanlar. ilk çıktıgında ama yıllar önce. şimdi yaygınlaştı.
ben bi türlü yakıştıramadım kendime ama keşki yakıştırabilsem. güzel bişey giyiyo işte insanlar. çok güzel modelleri var bi de quick silver falan.

zincir kolye. hmm. hala takan var mı yahu.
Sosyal ağlarda paylaş

hakkaten nesi garip? yakışana gayet yakışıyor.

3-4 sene önce çok heves ettim kulağımı deldiricektim. babam dedi ki "seninle olan baba oğul ilişkimi gözden geçiririm". sonra böyle ezik, baskı altında büyümüş bir karakter çıktı ortaya. 15 yaşında çocuğa söylenir mi lan bu? alacağın olsun baba. bu da böyle bir anımdır.
Sosyal ağlarda paylaş

Küpe takıyorum hatta yıllardır kulağımda aynı küpe sanırım paslanıcak öyle çıkarıcam.

Aslında normal küpe takamıyorum iltahap yapıyo kulakta benim.Piercing küpelerinden aldıydım zaten piercing gibi deldi kulağı falan mutluyum.Kimse yakışmamış olmamış demedi.

Parmak arası terlik bende istemiyodum da 2 senedir giyiyorum gayette iyi duruyo onla da mutluyum.

Zincir mincir kolye takmam ama ya sevmiyorum
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...