Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yolculuk

Gkgokhan

Öne çıkan mesajlar

Bu akşam İstanbul'dan Mersin'e yolculuk yapacağım.
Tabi ki Otobüsle...
Peki sorunum ne ?

Her seferinde olduğu gibi, bu seferde bir sorunla karşı karşıya geleceğim.

Tahmin ediyorum ya Yaşlı amca, çocuklu insan, konuşkan genç, şişman, daha şişman, horlayan, omzuma yamulan, kekime göz diken diye gidiyor.

Bu arada yolculuk profilim..

+ Etrafta tavlama riskine bakarak, direk kahve isterim(Umut sarıkaya'nın karikatürünü biri koyarsa sevinirim)

+ Sessizim, sohbet felan etmem kimseyle.

+ Oyun oynar, yada uyurum.

Evet beddualarınızı ve kötü lanetlerinizi bekliyorum. Bilen çıkarsa kadıköy de içiyoruz abi. Ben karşılıyorum. !

Edik: Yol 13-14 Saat Sürüyor, Pencere kenarındayım.
Sosyal ağlarda paylaş

Yaşlı bi teyze oturucak yanına ve yolculuk boyunca dırdırdırdır konuşucak ay evladım ne okuyosun kaç yaşındasın filan diye.

Hatta sen 5 saatlik bir sinir krizinin ardından kadını terslediğin zaman da tam arka sıradaki menopoz teyze "ay yeni nesilin de hiç saygısı kalmadı" diye girişicek, dibinde "ay öyle valla kardeş" dialoğu başlıycak.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Peki arkadaşım. Neden adanaya uçmuyorsun? Adamlar koskoca havaalanı yapmış bi kullan ayıp olmasın harcanan emeklere yazık olmasın.

21. yüzyılda mersine, hataya antebe falan hala otobüsle giden insanları anlamakta güçlük çekiyorum.

yükü ağırdır belki. bagaj parası gg :/
Sosyal ağlarda paylaş

Bir keresinde Otobüsün en arkasi cam kenarina yer almistim. Özellikle söyledim cam kenarina otururum diye. Sonra otobüse son binenlerden oldum bi baktim biri yerime oturmus. Annem yasinda bi kadin yaninda da gene o yaslarda bi kadin ve adam. Kadina söyledim oranin benim yerim oldugunu mirin kirin etti, biletimi gösterdim ekstra söyledim cam kenarinda oturmak istedigimi söyledim dedim. Yeni nesil saygisiz cocuk olduk. Arka tarafta oturan tüm yaslilar beni kötüledi. Ailemde suc buldular filan. Bende gazete okuyodum o sirada.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...