Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cataclysm haberleri & tahminleri

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

ya böle şeylerle gelmesin artık blizzard, kapatsın bıraksın expansion yapmayı

ben böle her seferinde AĞBİİİİ die gaza gelmek istemiorum, dönünce açıcam accountu o olacak yine . sonra farma bağlayınca bırakıcam sonra tekrar bişey eklicek, AĞBİİ böle şeyler yapmışlar diip tekrar açıcam

adamlar resmen bağımlılık yapio, bıraksınlar artık , ha bi de adamlar ynei NextGEN mmosu hakkında açıklama yapmadılar mı hiç blizzconda?
Sosyal ağlarda paylaş

evet böle blizzardın en büyük hatası

açıklıo gelecek şeyleri, insanların hevesi kaçio o anki contentde

benim en son ulduar contentini bıraktıım gün, şu crusader arena ıvır zıvır t9 vs setlerinin açıklandıı gündü. Yavaş yavşa bayiodum farmdan, hani hala hardmode gazım vardı onları görünce meh dedim bıraktım

yani adamlar hayvan gibi content çıkariolar, çok güzel de bi açıklıolar şimdi yaptıkları gibi işte azeroth şöle olacak böle olacak deathwing gelicek yeni racelar vs. Bi an böle Northrend bana outland gibi eski geldi. Neyse her türlü arthas için tekrar oynıcam da yine de heves kaçio işte.

Bi sonraki büyük patchi açıklamaları normal tabi de şu expansionı mesela arthas patchi geldikten sonra herkes böle belli bi farm seviyesine ulaştıında açıklasalar daha bi gaz olur. Sanki şimdiden wotlk bitmişgibi hissediom oysaki1 sene var.
Sosyal ağlarda paylaş

Mortis said:

evet böle blizzardın en büyük hatası

açıklıo gelecek şeyleri, insanların hevesi kaçio o anki contentde

benim en son ulduar contentini bıraktıım gün, şu crusader arena ıvır zıvır t9 vs setlerinin açıklandıı gündü. Yavaş yavşa bayiodum farmdan, hani hala hardmode gazım vardı onları görünce meh dedim bıraktım

yani adamlar hayvan gibi content çıkariolar, çok güzel de bi açıklıolar şimdi yaptıkları gibi işte azeroth şöle olacak böle olacak deathwing gelicek yeni racelar vs. Bi an böle Northrend bana outland gibi eski geldi. Neyse her türlü arthas için tekrar oynıcam da yine de heves kaçio işte.

Bi sonraki büyük patchi açıklamaları normal tabi de şu expansionı mesela arthas patchi geldikten sonra herkes böle belli bi farm seviyesine ulaştıında açıklasalar daha bi gaz olur. Sanki şimdiden wotlk bitmişgibi hissediom oysaki1 sene var.

Eskiden dediğin gibiydi çünkü blizard bu işte tekti ama artık diğer oyun firmalarının nefeslerini ensesinde hissediyor ve bu oyuncu kaybetmemek için sürekli content yüklemesi yapmalarına sebep oluyor, çok doğal bir pazarlama stratejisi aslında yoksa adamların umurunda değil bu açıklandıktan sonra kaç kişi ulduarda uğraşır, arthasta kimmiş lvl 85 gelecek diye..

hatırlayın wotlk çıkışını kaç kişi kil'jaeden kesti? heder ettiler bossu çünkü artık bu tarz ayrıntılar umurlarında değil, hordeye komik bi karakter alianceye bir canavar getirmek daha mantıklı.

BC çok kapsamlı ve güzel bir genişleme paketiydi, wotlk ona göre daha sınırlı kaldı, bu yeni gelecekse sanki 2 aya harcanacak gibi geliyor bana .
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...