Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

adaletin bu mu dünya

Greeny

Öne çıkan mesajlar

Greeny said:

yok lan güzel kızlardı. kızlar giderken yapıştı apaçilerin dudaklarına. apaçi olucam bundan sonra bu ne lan inanamıyorum. bende bir bozukluk var inanamıyorum hoş değil bu dünya

sdfjhsdf. bodrumda bir takım clublarda apaçilerin hayvan gibi saldırıp rus hatunları götürdüğünü görünce de bunları düşünmüştüm.

Greeny said:

aşkta şansım yaver gitmedi, facebook pokerde bile elime veriolar

sdgjhdskfş
Sosyal ağlarda paylaş

gerçekten bazı insanların seks yapmaya hakkı yok. ulan allahın sandniggerı sen kim oluyon da avrupalı kızla yiyişiyon ulan sen kimsin, sarışın beyaz tenli kızla seks yapmak senin neyine? kıro!
mağara adamları ya, bunlara veren kızlar da ölmeyi hak ediyor bence bu nasıl estetik anlayışıdır? 7 saniyede boşalan ter kokulu kebapçılarla seks yapıyolar güzel güzel yabancılar
Sosyal ağlarda paylaş

"midye dolma" said:

gerçekten bazı insanların seks yapmaya hakkı yok. ulan allahın sandniggerı sen kim oluyon da avrupalı kızla yiyişiyon ulan sen kimsin, sarışın beyaz tenli kızla seks yapmak senin neyine? kıro!
mağara adamları ya, bunlara veren kızlar da ölmeyi hak ediyor bence bu nasıl estetik anlayışıdır? 7 saniyede boşalan ter kokulu kebapçılarla seks yapıyolar güzel güzel yabancılar

ne yaptin basinda saat mi tuttun
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...