Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pek kişiselliği kalmadı ama..

Chewy

Öne çıkan mesajlar

"midye dolma" said:

lolsünüz gerçekten. ben burada aslan kaplan gibi gerinip "ben olsam şöyle dalardım, böyle yamulturdum" diyenlerden değilken neden bana geliyor bu alay anlamıyorum. bahsettiğim olayı kendimi övmek için söylediğimi falan mı zannettin? çıplak elle bıçaklı veya tabancalı tüfekli adamları etkisiz hale getirebilen insanlar var bu dünyada. hadi kendine olan saygıyı geçtim, bir yakının ya da sevdiğin tehlikede olsa belki sen de yaparsın o an.

ama benim anlattıgım gerçek :(
Sosyal ağlarda paylaş

"midye dolma" said:

şimdi yine yanlış anlaşılmaz umarım dediklerim, ben adam olun kendinize laf söyletmeyin demiyorum. herkes kendi iyiliği için ne hissediyorsa onu yapsın, birinin diğerini gaza getirmesi hoş değil. adam benim yüzümden zarar görse benim vicdanım kaldırmaz şahsen.

Abi adam burdan gaz alıp gidip adamı arayacaksa,zaten ölsün.Oksijen israfi yani.
Sosyal ağlarda paylaş

balkona pustum bi gün
elimde 4 6 var
6 v 6 yapıyoruz
önümden 2 kişi çıktı bi sıktı 2si de hekşat
sonra döndüm bomba çıkışına içeri baktım 2 si orda bi sıktım 2si de hekşat
sonra yakın çıkıştan 2 kişi üstüme geliyo sıka sıka dedim la noliy. bi sktım 2 si de hekşat. 3 mermiyle el bitti
Sosyal ağlarda paylaş

Fistan said:

olum bi cheat indirmiştik biz aim hack böle.
adamların kafası hariç heryeri gri. kafalar kırmızı. silah kırmızıyı çekiyo otomatik kırmızıya ateş ediyor tabi hekşat direk.
sadece yürüyoduk mapte. sonra vestel sunucusundan banledilerdi.

asdasa head shot script di galiba o cs beta 5 beta 7 dönemlerinden kalma.google yokdu o zamanlar netbulda aratacazda bulacaz die ne eziyet çekerdik bkz:wall hack bungee jump vs vs

edik:imla
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...