Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hammer Time

superwiz

Öne çıkan mesajlar

Kadim zamanların asil savaşçıları,Hammer Time size sesleniyor,eğer yüreğiniz varsa,saatlerce kan dökmeye,ölmeye,gözünüzü kırpmadan öldürmeye,o zaman bu clanda onurunuzla yaşamaya hazırsınız demektir..irtibat için telefon:p oyun içinden Mobo juju veyahut bendeniz del tashak beyefendi ye ulaşabilir her türlü sorunlarınızı tarafımıza ulaştırabilirsiniz,Lys Noir clanı ve Hammer Time a ait olan güvenli ve havadar kalemizde,tatilinizin en güzel günlerini,içki içenler için zengin mönüsü,içmeyenler haramdır el hak diyenler içinse,su dan başka birşey olmayan,hemen kal'a duvarının yanında plajı ve denize sıfır mesafesiyle en gözde tatil ve pvp mekanlarından biridir,isterseniz genç osman gibi kelle koltukta 40 yıl savaşabilir,isterseniz bülent ablalı gecelerde kilisenin hemen yanında ki taverna da gönül eğlendirebilirsiniz.. ne dersiniz VARMISIN?
Sosyal ağlarda paylaş

Koptum gülmekten harika bir yazı olmuş..(:P) hammer time günlüklerini başlatman iyi oldu (:P) Bakalım clanda ne aktiviteler olucak bu arada birçok türk hammer time çatısı altında buluşuyor sayımız git gide artıyor.. Mobo jujuda ventte bir grup kurdu bize ordan sohbetler ediyor ve tüm alliance olaylarını öğreniyoruz oyuna yeni başlıcak arkadaşlar için oldukça ideal bir guild hammer time herhangi bir baskı yada stres durumu yok oldukça eğleneceksiniz emin olun aramıza bekleriz..
Sosyal ağlarda paylaş

vent acayip komik oluyor ya hi tasak felan diyo asdasdasd yarılıyorum tabii,gülmekten ama işin ciddi yönüne gelirsek,inanılmaz bir kaos ortamı hakim oyuna,kimin eli kimin cebinde,kim kime dum duma,aşçı,hizmetçiye,hizmetçi,bahçıvana,sonra dönüp hepsi ev sahibesine durumu hakim oyunda şu anda,inanılmaz bir kargaşa var dediğim gibi ama tabiiki buradan aktarmayı düşünüyorum günlük gibi,maceralarımızı ama tabii dediğim gibi siyaset ortamı çok kaygan olduğu için bugün yazacağımla yarın yazacağım birbirini tutmaz ama son 1 haftayı paylaşayım isterseniz,
geçen hafta cumartesi günü ismi lazım olmayan bir clanın bizle beraber 3 clana kazık atması sonucu,vatanı terk-i diyar eyledik,1 gün küçük kasaba gibi bir yerde gankledik ,ganklendik v.s derken en sonunda gemimizi tamamen kendi clan imkanlarımızla yaparak bilinmez diyarlara yelken açtık..

daha sonra su ve ihtiyaç molası isteyen gemi sakinleri için (burada parantez açayım gemimizin adını titanik koyduk)ana kara da chaos şehirlerinden birine kaydolarak,etrafı tanıma,mangalda sucuk,kurban kesme aktiviteleri gibi çeşitli ıvır zıvırla uğraştık,bu arada chaos city de bir türk arkadaşı ne idüğü belirsiz ırktan bir hatunla bastım orayı sonra anlatırım tabiiki,tabii şuda varki 130 kişilik clanız 80 aktif üyesi olan bir clandır bu efendim,birde 60 kişilik 2 clanla sığamaz olunca chaos city ye,alliance ın biri gelin ağam sizin yeriniz hazır,size şehir verelim her türlü egonuzu buralarda tatmin edersiniz diyerek kanımıza girdi ve,geldiğimiz 4 gündür o kadar ganker kestikki çantalar doldu sığmaz oldu dağa taşa,ben bile en az 7-8k lık seti eşe dosta hediye paketi yaparak dağıttım gari,şimdi de havada uçan bir ejderha var gidiyoruz bakalım ss ini alıp koyarsam buraya değmeyin keyfime..

Sosyal ağlarda paylaş

Çok eglenceli bir konu olmus :)

Lakin ciddi birseyler söylemek gerekirse bende bu oyuna Hammer Time'da basladim ve çok mutluyum.

Guild liderimizle gurur duyuyorum sehirsiz sokak ortasinda kalan guildi 1 gün içinde en büyük alliancelardan birine sokup belkide haritanin en güzel yerinde çok güzel bir kale sahibi yapti. Suanda içinde bulundugumuz alliancein güçlü, kalabalik ve saygi duyulan guildinden biriyiz(henüz alisamasam ve sevmemesem de DF da guildler clan olarak aniliyor...). Hammer Time ile beraber hareket eden ve bu allianceada beaber girdigimiz üç guild daha var. Onlarla hep beraber kasiyoruz zaten bu da korkunç bir kalabalik ve potansiyel yapiyor. Internasyonel, her irktan adamin oldugu guildde Türklerin bu kadar sevilmesi ve saygi duyulmasini görünce gerçekten çok gururlandim. Her atraksiyon yapilcagi zaman guild officerlari özellikle bize özel mesaj atiyor, clan chatten Turkler gelin diyorlar. Ilk gördügümde çok sasirdim kendi kendime herhalde biri bunlara dedi ki "Bir Türk dünyaya bedeldir." Set yok silah yok skill yok diyorum anlamiyorlar illa da gel diyorlar ne eksigim varsa veriyorlar ben artik eksigim var demeye utaniyorum.

Pek bir ingilizcemiz yok karakterlerimizinde aman aman güçlü oldugunu söyleyemem ama guildde gördügümüz muameleyi disardan biri görse "Ya officerdir, ya kankalaridir yada guildin en güçlü adamlarindandir" der.

Tek basima bir ayda alacagim skilli bir haftada aldigim, kendimi evimde hissettigim bir guildde oynamami sagladigi ve beraber geçirdigimiz güzel vakit için bu konu vesilesi ile de Superwiz'e tesekkür ederim.

UO'dan Warlock
WOW'dan Gladio
AOC'dan Evily

daha önce benle beraber oynamis arkadaslari DF'de Hammer Time'a davet ediyorum, beni yakindan taniyanlar referansimi dikkate alicaklardir.
Sosyal ağlarda paylaş

dark sen bu oyunu betadan beri oynuyorsun belki ama,şu anki clanda 8*10 adam dışında skill fullemiş adam yok,herkes kasıyor,dostça devam ediyor,pk olmak gibi gidelim aman şu clanı basalım gibi bir derdimizde yok,genelde saldıranlara derslerini iyi şekilde veriyoruz,bize de bu yetiyor,black ailesi bile şu anda hammer time da,o gemiyide herkes uğraştı didindi kendi çapında yaptı,dalga geçmenin ne manası varki? herkese böyle davrandığın için,şu anda oyundaki çoğu türk senden nefret ediyor illa açıklama yapmammı lazım,bir daha trolleme lütfen bu forumu,darkfall online bilgilendirme adı altında kendi maceralarını yazmaya devam et, burası hammer time a gönül vermişler ve yeni adaylar için bir referans,senin de gücün varsa yaz o zaman buraya kendi clanını tanıtımını yap,başka konu başlığında tabii,zamanında bir selamını bile esirgediğin türkler,şimdi başka clanda diye ortandan yarılma bence:)
Sosyal ağlarda paylaş

Şu forumu aylardır takip ediyorum daha yeni yeni adam akıllı bir şeyler yazılmaya başlandı bu oldukça güzel bir haber en azından türk arkadaşlarımız oyuna başlama cesareti açısından oldukça önemli..Bu arada darkwish arkadaşımız ne yapmaya çalışıyor merak ediyorum yani şurda arkadaşlar olarak yararlı bir şeyler yapmaya çalışıyoruz ama gel görki onuda sahiplenmiyor tuhaf tuhaf eleştiriyor..
Sosyal ağlarda paylaş

Darkwishin maceralarini okumaktan da büyük keyif aliyoruz 10 kişi 60 kişiyi filan kesiyor çok zevkli oluyor.
Ben MMORPG oynamaya başladığımda Darkwish 14 yaşındaydı hep beraber zevkle takip ediyoruz ilk oyununda boynuz kulağı nasılda geçiyor diye :)

19'49"W 34'9"S Ymennek - Hammer Time

Bahse girerim 20 afk + 10 aktif üyeyi 3 kişi 3 dk'da keserler, bizede tecrübe olmuş olur.
Sosyal ağlarda paylaş

Yeni katılan veya account açacak arkadaşların ciddi desteğe ve yardıma ihtiyacı var türk siteleri arasında darkfall online oyununa yer ayıran yegana forum sitelerinden bir tanesi paticik ama sayfayı açtığımızda başlıkları kurcaladığımızda pek oyunla ilgili bir ayrıntı bulamıyoruz. Birkaç arkadaşımızın değerli emekleri var ama onlarda pek yeterli gözükmüyor. Bunun için forumda görevli arkadaşlarımıza çok iş düşüyor yani bilgi ve birikimini paylaşıcak (paylaşımcı) dfoculara ihtiyacımız var.
Sosyal ağlarda paylaş

RRa said:

Darkwishin maceralarini okumaktan da büyük keyif aliyoruz 10 kişi 60 kişiyi filan kesiyor çok zevkli oluyor.
Ben MMORPG oynamaya başladığımda Darkwish 14 yaşındaydı hep beraber zevkle takip ediyoruz ilk oyununda boynuz kulağı nasılda geçiyor diye :)

19'49"W 34'9"S Ymennek - Hammer Time

Bahse girerim 20 afk + 10 aktif üyeyi 3 kişi 3 dk'da keserler, bizede tecrübe olmuş olur.

İlk oyunum? Sanane ile UO ya başladım artık kaç sene olduysa... Biraz ufak yazalım polemik yaratmıyalım bence. Bingildakda inanmıyordu bana 1:2-3 oranlarında grup savaşları siegeler vs nasıl olur diye, clanıma geldi dün gece 60 vs 150 yaptı inanımıyosun diye sorun bi? Adam düşman gelmeden 5dk önce hala olmaz abi gg diyodu bana yani dedim 50 vs 110 yaptık burda daha önce 60 vs 150 de zorlar ama yapılabilir diye.Sonuç ortada...
Sosyal ağlarda paylaş

aedon said:

Yeni katılan veya account açacak arkadaşların ciddi desteğe ve yardıma ihtiyacı var türk siteleri arasında darkfall online oyununa yer ayıran yegana forum sitelerinden bir tanesi paticik ama sayfayı açtığımızda başlıkları kurcaladığımızda pek oyunla ilgili bir ayrıntı bulamıyoruz. Birkaç arkadaşımızın değerli emekleri var ama onlarda pek yeterli gözükmüyor. Bunun için forumda görevli arkadaşlarımıza çok iş düşüyor yani bilgi ve birikimini paylaşıcak (paylaşımcı) dfoculara ihtiyacımız var.

Basligin en tepesinde sticky guide var. Gerekli olan her turlu bilgi orda mevcut. Olmayanlari da herhangi bir baslikta sorduklarinda zaten yardim ediyoruz.

Darkwish'in yazdigi 21390218321 vs 10 turu yazilar, tahmin ettiginiz gibi duz tarlada kafa kafaya girerek olmuyor. Diger baslikta verdigim video'u izlerseniz ne demek istedigimi anlarsiniz. Stratejik defanslarda, duvarlar ve taktik kullanarak kazaniliyor.

Sayet en son siege'de 150 vs 60 kafa kafaya girilerek duz bir tarla gibi bir yerde yapilsaydi, 3 dakikada bizi yok ederlerdi.

Ki oyunun guzel yanlarindan biri bu, tamamen rakamlara bakmiyor, sehirlerin avantajlari kullanilarak, iyi stratejiler kullanarak az adamla, cok buyuk savaslar kazanilabiliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Bingildak yaptığın şeyleri görüyoruz onda sorun yok mesajımda da yazdım farketmemişsin sanırım. Buarada gene bildiğiniz muhabbetti yapmışsınız lütfen başka başlıkta şukadar adamı kestik 100vs50 oldu muhabbetini yapın hammer time başlığında clana katılmak isteyen yeni arkadaşlar olabilir sizde clan sayfası açabilirsiniz reklamını yapabilirsiniz!!
Sosyal ağlarda paylaş

darkwish hocam senle kişisel bir problemimiz yok senden ricam yazdığın mesajları dönüp birer kere okuman bukadar insanın sana isyanını anlarsın yani ateş olmayan yerden duman çıkmaz. Sorun bir oyunu bukadar arkasında durman binlerce mesaj yazman destanlar anlatman daha sonrada oyuna yeni başlayan daha bir şeyleri yeni yeni öğrenen arkadaşlara alaycı bir tavır ortaya koyman.. Yani bizim skill craft durumumuz meydanda elimizden geldiğince oynuyoruz hani yırtınıp kendimizi parçalayıp şunu silelim şunu ezelim derdinde değiliz ama oyunda şeklimiz oturursa bi uğrarız yanına merak etme sen (:P)
Sosyal ağlarda paylaş

"3-4 post oncesi" said:

Bunu yazan arkadasa yanit niteliginde yazmistim. Yoksa kimselere bir sey anlatma ihtiyaci duymuyorum.

Cok guzel yapmissiniz Hammer Time basligini. Tebrikte ettim zaten, ama madem sadece Hammer Time basligi olucak, o zaman sacma sapan ikili dialoglari girmeyi kesin, cunku adama laf sokarsaniz, adam her turlu yanit vericektir.

Hosunuza gitmiyorsa yazdigi sey, umursamadan gecin. Bu bir kisiye verilebilicek en agir yanittir.

En azindan baslik dagilmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

HT ve alliancei Dune hakkında biraz istatistiki bilgileride vereyim...

HT member sayısı şuanda 142 ve Darkfall'ın en kalabalık 6.guildi.
Dune alliance da 18 guild ve 956 memberi ile en kalabalık alliance.

HT Dune alliance'in en kalabalık 2.guildi.

Siyah renkle gösterilen yerler Dune alliancein kontrolü altında.
Resimde de görülebileceği gibi güney batıdaki kıtayı alliance elinde tutmaktadır. Ymennek şehrini HT ve clanları beraber kullanıyor. Dune alliance'a HT ile beraber giren ve artık 1 gibi olduğumuz clanlar The Cops ve Lys Noir'dir.

Alliance ventrilosunda her şehir için bir kanal, her guild için bir kanal olduğu gibi HT'ninde 4 kanalı bulunmaktadır. HT'yi şu sıra kontrolü daha rahat sağlamak için 8'e böldüler. Bu gruplardan biride biziz ve bizdende Superwiz artık guildde officer.

Şuan bizim için herşey yolunda gidiyor. Bizler olsun blackler olsun gönül rahatlığı ile şehirde kasıyoruz gelenleride def ediyoruz :) yeni başlayanlar bizlere her zaman mesaj atarak guilde girebilirler.

Sosyal ağlarda paylaş

selamlar tekrardan,clanda officer olmak herkesin yapabileceği bir şeyden ziyade emek,para ve saatleri harcamayla alakalı ama her isteyen de olabilir tabiiki neden olmasın:),mmolar içinde gördüğüm en demokratik clan bence,herkes cool takılıyo ahahaa süper bir ortam yani,dün sağlam bir alliance ın şehrini bastık 3 saat civarında işgal ettik,sonrada sağ salim geri döndük,tekrar tekrar baskınlarımız devam edecek,elf diyarlarına,öncelikli hedefimiz elf şehirleri etrafında kümelenmiş ufak tefek clanları yok etmek,çünkü büyük tehdit oluşturuyorlar şu aşamada
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...