Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Honor kasarken exp kasma durumu

ohyeah

Öne çıkan mesajlar

Hergonan said:

butun levellerde gecerli
twinkleri iptal eden bi olay
(super bisi)
bglerde level kasan var mesela

exp. gelmesini kapatabiliosun ( ya da kapatabilceksin, bi patch notes da görmüştüm 3.2 olsa gerek o yüzden şuan kapatabiliosun galiba) o yüzden twinkler iptal olmuyor
exp. gelmesini kapatmış olan dier playerlarla karşılaşabiliosun sadece o zaman
Sosyal ağlarda paylaş

DRaGoN_SLaYeR said:

exp. gelmesini kapatabiliosun ( ya da kapatabilceksin, bi patch notes da görmüştüm 3.2 olsa gerek o yüzden şuan kapatabiliosun galiba) o yüzden twinkler iptal olmuyor
exp. gelmesini kapatmış olan dier playerlarla karşılaşabiliosun sadece o zaman

Evet ama sadece twinklerle oynamak istemiyorlar.
Twink olmanin amaci baskalarini ezmek.
Sosyal ağlarda paylaş

Aaaa olurmu canım, ne zaman twink tartışması dönse adamlar kendilerini "biz başkasını ezmek için twink oynamıyoruz, twinkin olayı itemlerin değiştirme derdi olmadan gönlünce PvP yapmak" diye savunuyorlardı.

işte miss gibi ortam, herkez twink, dövsünler birbirlerini. Level kasan adamda zevkle yapsın BG'sini.
Sosyal ağlarda paylaş

Av mantıklı ama kazanmak lazım .
Arathide daha farklı sanki
Belirli
puan aralıgı alınırsa atıyorum horde 300 puan aldıgında 3k exp geliyor.Bu arada lvl a göre de exp değişimi yok sanırım lvl 70 in aldığı exp ile lvl 75 in aldığı exp aynı sanki
lvl74 lvl75 arasında fark olmadıgını gözlemledim.
Sosyal ağlarda paylaş

son derece tembel bir adam olarak level 68-80 arasını sadece(evet sadece) av yaparak geçirdim,yaklaşık 60-70 kere girdim(ally kazanma şansı yüksek bizim serverda).
En yüksek exp veren ama en uzun süren(çok 80 yoksa) av,diğerleri vermiyor doğru dürüst girmeye değmez.

sok çarını avye aç filmini dizini 5 dakkada bir afk olmamak için bi adım at,geri dön.
patchten sonra kasmaya başladım işte bugün 80 oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

Fin said:

bi kaç dezavantajı var aslında
gear up olmuyor pek
melee karakterse weapon skilli dusuk kalıyor :p
bide questle gelen gold yalan oluyor
onun dısında oldukça rahat 2 günde 71-80 oldum sayılır
arada gidip ring questini yapın güzel xp ve wep var
70 ten sonra işte, her gün daily normal'ı yapacaksın o zaman, hem emblem gelmiş olacak, hem gear gelecek. üstüne bir de av ile lvl kasacan.
Sosyal ağlarda paylaş

Madcat said:

son derece tembel bir adam olarak level 68-80 arasını sadece(evet sadece) av yaparak geçirdim,yaklaşık 60-70 kere girdim(ally kazanma şansı yüksek bizim serverda).
En yüksek exp veren ama en uzun süren(çok 80 yoksa) av,diğerleri vermiyor doğru dürüst girmeye değmez.

sok çarını avye aç filmini dizini 5 dakkada bir afk olmamak için bi adım at,geri dön.
patchten sonra kasmaya başladım işte bugün 80 oldu.

e cok iyiymis abi
68 80 60 70 av nedir
10 12 saat
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...