Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Football Manager 2010

nileppezdel

Öne çıkan mesajlar

Ankaragücü bir defans adam çıkardı... 17 yaşında, Roma'ya gitti şimdi alamadım.

Marking Tackling 20, heading 19, passing 16, mental özellikler yüksek gayet, bi tek fiziksel özellikleri düşük (düşük derken 10-13 arası) ki daha 17 yaşında... wonderkid. Kaçtı ama :/
Sosyal ağlarda paylaş

poacher "tilki forvet" işte, sürekli defansı zorlayan koşu yapan, sürekli defansı hata yapmaya zorlayan ve gol için fırsat kollayan (bu saydığım son özellik biraz beleşçiliğe giriyo) adam.

Ronaldo'nun 18'lik 20lik halleri poacher olur da sonrasında gayet complete oldu adam, hava kara farketmiyo hızlı yavaş farketmiyo ister çalıma diziyo ister beleşe çakıyo falan.
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

poacher "tilki forvet" işte, sürekli defansı zorlayan koşu yapan, sürekli defansı hata yapmaya zorlayan ve gol için fırsat kollayan (bu saydığım son özellik biraz beleşçiliğe giriyo) adam.

Ronaldo'nun 18'lik 20lik halleri poacher olur da sonrasında gayet complete oldu adam, hava kara farketmiyo hızlı yavaş farketmiyo ister çalıma diziyo ister beleşe çakıyo falan.

bende taktik niye tutmuyor diyordum, adam beleşçilik yapsın diye herşeyi düzenlemiştim asdfds
Sosyal ağlarda paylaş

oyununun hayrı için acilen bi daha tanımları oku poopla :) Target man dediğin de top saklamaz zaten. Herkes ona oynar o da şut çeker ya da top indirir çevresindekilere pozisyon hazırlar.

Poacher'a Owen, Baros, Raul gibi adamlar en güzel örnekler işte.

Ronaldo complete forward. Ronaldo derken gerçek ronaldodan bahsediyorum, portekizli çakmadan değil.

Adriano advanced forward

Pato Tranquista

Messi İnside Forward-Tranquista

Jardel, Hakan Şükür Target Man.
Sosyal ağlarda paylaş

nileppezdel said:

Kelime anlamı olarak öyle de fm'de poacher = fast striker gibi bişey. Savunmanın arkasına sarkıp bol bol karşı karşıya kalacak adam.

off the ball, anticipation, composure, finishing, pace, acceleration önemli baya

adv forward oluyo bu anlattığın
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

oyununun hayrı için acilen bi daha tanımları oku poopla :) Target man dediğin de top saklamaz zaten. Herkes ona oynar o da şut çeker ya da top indirir çevresindekilere pozisyon hazırlar.

Poacher'a Owen, Baros, Raul gibi adamlar en güzel örnekler işte.

Ronaldo complete forward. Ronaldo derken gerçek ronaldodan bahsediyorum, portekizli çakmadan değil.

Adriano advanced forward

Pato Tranquista

Messi İnside Forward-Tranquista

Jardel, Hakan Şükür Target Man.

hah işte adam net açıklamış sen hala laf ediyosun poopla ya :(
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...