Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Football Manager 2010

nileppezdel

Öne çıkan mesajlar

Nihayet lig başlıyor. 1 günde anca hazırlık maçlarını geçebildim bu kadar dikkatli oynayınca. Taktiği hala tam oturtamadım ama klasik 4-4-2 oynuyorum genelde.

Takıma Berkant Göktan (evet eski GS'li), Mohamed Ali Kurtuluş ve Mehmet Polat'ı katarak 3 bölgeye de birer takviye yapmış oldum. Aşırı yaşlı kadrodan 1-2 adam yollayarak anca wageleri dengeleyebildim. Hala çok eksik var. Ama bu sene ligi götürürüm diye ümit ediyorum, Bank Asya'ya çıkayım en azından.

Kaleci Ali Uyanık (Allum Boukar) çok yaşlı, şimdilik idare ediyor ama sezon ortasına doğru falan iyice geriler özellikleri napacam bilmiyorum.

BJK sağolsun bi tane sağ bek verdi parent club olarak, benimkinden iyi. Bunun dışında Cem Sultan, Murat Akça ve Batuhan için kiralama tekliflerim kabul edildi oyunculardan cevap bekliyorum. Ama genelde bu kadar alt lige gelmiyolar çok ümitli değilim. Bir de kaleye Aykutu kiralık alsaydım iyiydi.

Düşük özellikli koçlarla yardımcılarla asla güvenilir bir toplantı yapmak mümkün değil. Kaptanlığa adam önerirler getirince adam mutsuz olur, oyuncum sakatlanır 5 hafta yok derler 1 hafta geçmeden iyileşti haberi gelir, tutup as forvetime bunu satılığa koyalım biz derler falan. Her şeyi eski usul kendim halletmem gerekiyo hehe
Sosyal ağlarda paylaş

Cem Sultanla Murat Akça geldi, Necip reddetti, Batuhan da klasik batuhan huysuzluk çıkarıyo.

Bi tane bende regen forvet var, 15 yaşında ama A takımda başladı oyuna, özellikleri bayağı iyi gibi yaşına göre, başlar başlamaz Trabzon Sivas falan enquirylere başlamıştı, gelişirse iyi olur diye satmıyorum, görücez onun da yetenekleri
Sosyal ağlarda paylaş

rewe sana tavsiye Emre Çolak ve Bjk'den musa'yı kirala. iyiler yani ki emre çolak çok iyi.

bende karabüksporla oynuyorum. ilk sezon rahat şampiyon oldum. Berkant iyi işler yapıyor. Mehmet Polat 32 lig maçında 22 gol 3 asistle oynadı. kornerlerde deli gibi çaktı kafaları. penaltılar filan ona emanetti. emre çolak da 23 asistle oynadı.

ben baliç'ide almıştım fena değil o da. 1 sene dursun idare eder dersen iyi oyuncu.
Sosyal ağlarda paylaş

BiTcH_oFBaT said:

rewe sana tavsiye Emre Çolak ve Bjk'den musa'yı kirala. iyiler yani ki emre çolak çok iyi.

bende karabüksporla oynuyorum. ilk sezon rahat şampiyon oldum. Berkant iyi işler yapıyor. Mehmet Polat 32 lig maçında 22 gol 3 asistle oynadı. kornerlerde deli gibi çaktı kafaları. penaltılar filan ona emanetti. emre çolak da 23 asistle oynadı.

ben baliç'ide almıştım fena değil o da. 1 sene dursun idare eder dersen iyi oyuncu.

Emre Çolak'ı kapmışlar benden önce ilk ona yönelmiştim de gecikmişim :(

Baliç de futbolu bıraktı bende scout oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

sinad said:

Oyunu yeni kurdum. Patch falan çıktı mı? daha önceki sayfalara bakmadım.

Bu arada Beşiktaş'ın bütçe neden 1.7 milyon euro? Nasıl transfer yapıcaz.

10.2.0 var 3.0 ckıcak
patchi yap bjk buglu 2.sene 100m luk transfer yapıysun hatta oyuna başlarkende yapılır 48 ayı ver . buglu oyun gs bile transfer yapıyo =D
Sosyal ağlarda paylaş

istanbulspor maceram çok güzel gidiyo, başlı başına bambaşka bir oyun oldu oyun.

Alt ligleri o kadar güzel yansıtmışlar ki...

Her maçım mahalle maçı gibi, bi ofansif tkatik yaptım 4-5 golden azı atılmıyo maçta... 3-3 berabere kalıyorum 5-2 kazanıyorum 4-3 kaybediyorum, deminki maçta ilk yarı 4-3 bitti mesela :D

Yöneticiler feci kötü. asistana falan uyarsan bittin. alakasız adamı kaptan yap diyo yaparsan takım isyan ediyo, bedavaya (evet kontratında 0 yazıyor) oynayan adamı çok para yiyo diye şikayet ediyo, as forvetimi satılık listesine koymaya çalışıyo falan....

Hakemler ayrı komedi, ofsayttan atılan goller olsun yalan yanlış penaltılar olsun. Her maç kavga gürültü. Basın demeçlerinde saç saça baş başa giriyoruz rakip t.direktörlerle. Kulüp "zarar ediyoruz seyircimiz yok aieaaa" diye şikayet edip duruyo, takımda bi tane düzgün adam var sadece (Berkant o da eski GS'li) antrenmanları ekip duruyo uyarı verince takıma küsüyo, sonra da "takımı affettim lan hadi iyisiniz oynicam maçta" diyo.

Bu ne lan, curcunaya bak :D Hiç bu kadar keyif almamıştım oyundan :) 3-4 saatimi bedava adamları inceleyip işe yarar adam toplamaya çalışarak geçiriyorum her transfer dönemi hehe.
Sosyal ağlarda paylaş

e iyi de sen bank asyadaymışsın ben 2. lig b grubundaydım :D Arada klasman farkı var, olacak tabii o kadarı bende :) grupta son maçta 1. çıkmayı başardım geriden gelip son anda liderliğe oturmak güzel şey hehe.

Championshipteyim şu anda, şu 9 takımlı gruptan da ilk 2 ye girersem eleme oynamadan bank asyaya çıkmayı başaracam bu sene
Sosyal ağlarda paylaş

Bank Asya'ya yükseldim nihayet, çok stresli geçti averajla çıktım resmen...

Bayağı sağlam kadro kurmaya çalışıyorum şimdi. Saatlerimi harcadım ama değdi sanırım.

Mehmet Polat ve Berkant Göktan zaten vardı kadromda.

Ama çoğu oyuncum bank asyayı kaldıramayacak seviyedeydi.

Bu yüzden süper ligden beleşe pek çok transfer yaptım.

Yıldıray Baştürk, Orhan Ak, Yasin Karaca, Mehmet Nas, Murat Şahin ve Mehmet Sedef'i aldım. Bir de Cumali diye bi beşiktaş altyapısından eleman kattım kadroya, idare ediyor gibiyim. Kadronun gücünü lig başlayınca görecez. Acil bir forvet lazım ama.
Sosyal ağlarda paylaş

Kars çok emek istediği için uğraşamadım Everton kariyerime devam ediyorum. Jack Wilshere'ı aldım kadroya tam anlamıyla Arsenal çakması bi kadro olduk Merida, Wilshere, Djorou'yla beraber.

Takım lig de 5. sırada fln ama tek problem var o da Heitinga denen öküz oğlu öküz. Adam çok iyi topçu takımlar peşinde fln ama ne zaman önemli bir olay olsa kırmızı kart görüyor. Geçen sene Manchester City'lye lig kupası finali yaptık adam 30. dakika da kırmızı kart gördü şimdi Genoa ile Uefa da maç yaptım ilk tur onların sahasında 0-0 lık bir sonuç aldım adam 20. dakika kırmızı kart gördü takım elendi. Ölür müsün öldürür müsün durumu resmen 2 maç kestim takımdan hatta o sinirle bir daha kadroya bile almayacaktım ama adam lazım. Ama yine de öküz oğlu öküz .
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...