Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Football Manager 2010

nileppezdel

Öne çıkan mesajlar

nileppezdel said:

Emre dediğin Çolak'sa alınır. Onun PA'sı tutuyo çünkü o tarz kulüplerin alacağı adama. -9 PA'sı var zaten oyunda -10 PA'lı adam çok az oluyo. Onlar Ronaldo, Messi falan işte. -9luk adamlar da Avrupa'nın üst düzey takımlarındaki megastar olmayan admalar

ama important matchesı 10u geçmiyo emre çolakın. Bi de ne kadar gelişirse gelişsin özellikleri pek iyi olmuyo, 5 sene Emre üzerine oynadım yine vasat kaldı statler. Pek faydalı adam değil yani FM'de.
Sosyal ağlarda paylaş

yazıldı mı tavsiye edildi mi bilmiyorum ama

John Valencia

Bir arkadaşın dediği gibi cimri Bursa para vermeyince ucuz adamlara yöneldim ve bunu buldum. 28 yaşında Ekvator'da oynuyordu aldım da,

Free kickten 5 golü var, ceza sahası dışından çektiği şutlarla bulduğu 7 golde işin cabası,

ayrıca harika savunma yapıyor vs. vs.

çok kral adam, tavsiye ederim. 550K'ya ikinci sezonumda aldım, daha da ucuza alabilirsiniz nitekim bonservisi 180K'dı
Sosyal ağlarda paylaş

Çolak bende baya iyi ya. Özellikleri de gayet iyi. Yani tmamen yemyeşil değil ama yüksek özellikleri çok diğerleri de 13-15 gibi işte. Çok da iyi oynuyor. Çoğu arkadaşım da 5. 6. sezonda falan Emre'nin dünyanın en iyi topçuları arasında olduğunu söyledi FM'de.

Bu arada parasızlıktan hep regenlere falan yöneldim Kayseri'de. Yetenek inanılmaz takımda ama tecrübe yok. Tecrübeli ve benimkilerden yetenekli adamlar da çok pahalı. Bakalım ne yapacak çocuklar bu sezon
Sosyal ağlarda paylaş

Of var ya Fenerbahçe, Beşiktaş ardından da tuttuğum takım Galatasaray'dan teklifler geldi ellerim titreyerek reddettim. Kayseri'den gidince Avrupaya olacak. Şampiyonluk tatma şansından oldum muhtemelen ama olsun. Sanogo deli gibi gelişti. Regenlerim de süper. Tecrübe eksikliğini de 1-2 sezonda kapattık mı dağıtırırz ligi
Sosyal ağlarda paylaş

bilmiyorum konuda daha önce geçti mi ama ov ve paul kardeşler sör olmuş! http://community.sigames.com/showthread.php?t=180368

arada football manager live'da benim serverda görüyorum oliver'ı, friendly teklif ediyorum sonra dandik takımına 4-5 atarken taşak geçiyodum chatten asdf ama artık adam sör dikkat etmek lazım
Sosyal ağlarda paylaş

Silphatos said:

bilmiyorum konuda daha önce geçti mi ama ov ve paul kardeşler sör olmuş! http://community.sigames.com/showthread.php?t=180368

arada football manager live'da benim serverda görüyorum oliver'ı, friendly teklif ediyorum sonra dandik takımına 4-5 atarken taşak geçiyodum chatten asdf ama artık adam sör dikkat etmek lazım

sir'lüğü kim vermiş abi ben anlayamadım?
Sosyal ağlarda paylaş

bugun müthiş bir gol yedim milan'la sampiyonlar ligi maçında beşiktaş'tan. Benim kale dibinde Nihat yere düştü abbiati ile girdiği mücadelede. Abbiati topu dikecek yerde yatan nihat'ın üstüne abandı top sekti nihattan gol oldu ama aralarında mesafe yok tam dibinde yatıyo nihat. 1-1 bitti maç 2. olarak cıktım o maç yüzünden gruptan. İlk maçtada yenildim beşiktaş'a deplasmanda. :D

üşenmesen fraps alcaktım
Sosyal ağlarda paylaş

tunch said:

macera isteyenlere tek tavsiye ediceğim takım : ac milan.

paticik geneli için çok acayip bi takım , 30+ yaş ortalamasıyla başlıyosunuz oyuna. çok eğlenceli olucak bence (evet sado mazo havamdayım :D )

abi alt yapı fena değil yalnız bikaç güzel adam var(zigoni,albertazzi vs gibi ).Gelişime açıklar.Gerçi o kadar yaşlı takımla nereye kadar oyun bilemem...Şahsen tecrübeli oyuncuları çok severim ama takımımda 2-3 taneden fazla bulundurmam,maşallah milanın alayı tecrübeli :D
Sosyal ağlarda paylaş

allahtan 13 milyon gibi bi transfer parası ile başlıyosunuz.. ileri uç ve orta saha da fena değil, defansa takviye şart ama.

4-3-2-1 oynatıcam sanırım takımı , ama liverpool oyunu çok zevkli gidiyor hala , çok vakit ayıramam gibi milana bu aralar. ama en azından bi sonraki takımım belli oldu :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...