Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Football Manager 2010

nileppezdel

Öne çıkan mesajlar

Çok zor bi şekilde ittire kaktıra premier lige çıktım ama takım el değiştirdiği için düşündüğümün çok altında wage-transfer budget verdiler, fazla bi değişiklik yapamasam da Carlos Vale ve Sergey Krivets'i almayı başarabildim birkaç transferin daha yanısıra.

Şimdilik kadro:

Vela Amoah

Convey Kobiashvili Appiah Krivets

Rosenior Djourou Kompany Magnin

Forsyth

Çok dengeli değil kadro ama bu sene ligde tutar beni diye ümit ediyorum. 1-2 tane de genç yetenek aldım ümitliyim ilerisi için onlardan da... Bi de 3-4 milyon para kaldı bi tane yedek alsam fena olmaz çok az yedeğim var adam gibi oynayabilecek, ama adam bulamıyorum. Owen, Iaquinta, Kaladze gibi adamlar reddettiler parayı az bulup wage veremiyorum adam gibi diye...
Sosyal ağlarda paylaş

Aiko said:

naraso said:

eski haline dönüştürmüş olabilir misin taktikleri ?

evet peki nası geri alıcam onu??

alamıyorsun baştan tactic creatorle bir taktik uretmen gerekiyor

rew,krivets cok iyi transfer olmus kolay gelsin

bende yeni birşey keşfettim
yani ben yeni keşfettim asdf
oyuncuların history tabında biografileri var özellikle veteran oyuncularınkini okumak hos oluyor
Sosyal ağlarda paylaş

Ben Afra'yı alamayınca yedek olarak aldım onu, Ben Afra'yı ikna edemedim marsilya kabul etse de... Karısı istememiş ingiliz havasını :P

Ha ama bi de Gröningende bi adam vardı diğer kanada da onu almak istiyodum "Alejandro Gomez" diye, özellikleri fena değil ve yaşı bayağı genç, bayağı bir yerde de oynuyor milli takıma yükselmiş. Scoutlar kaçırma falan dedi almaya kalktım work permit çıkarmadılar o yüzden alamadım.

anaa biography tabını da şimdi senden öğrendim iyiymiş evet :)
Sosyal ağlarda paylaş

Çok acayip bir açmazda kaldım. Sporcularımın kontratları bitiyor, kulüp yönetimi bazı sporcuları takımdan uzaklaştırıp, kadroyu azaltmadan bana wage bütçesi VERMEYECEĞİNİ söylüyor. Kontratı bittikten sonra salayım diyorum, tutmak istediklerim kaçacak... Sıkıştım. Var mı böyle bir durumda kalan? Ne yaptınız?
Sosyal ağlarda paylaş

sostizm said:

Hmm teşekkürler - deneyeyim bakiim. Gökhan Zan deli para lıyormuş. Onu önereyim es-es veya kayseriye bakalım.

Çok fazla maaş alan adamı küçük takımlara önerme, çok karşılayamıyorlar. Yani şöyle, adam senden 2 milyon alıyosa o takım da en fazla 500k verebiliyosa adam gitmek istemiyo haklı olarak. Hani alabilecek kapasitedeki takımlara öner
Sosyal ağlarda paylaş

fenerbahçeyle başladım. 4-4-1-1 / 4-1-3-1-1 oynuyorum, ortasahada bir deeplying play maker iki wing midf. olmak üzere. gelin görün ki naparsam yapiyim alex'ten faydalanamıyorum. faydalanmak icin de her mac oynatıyorum. napsam bilemedim.

bir de eskiden training kasar ayarlardım her oyuncu grubuna ayrı ayrı (def, mid, att gibi), ama cok usendim. hazır setup var mı eheh
Sosyal ağlarda paylaş

sunderland i aldım manu ile efsane bir maç oldu.ilk yarı 3-0 gerideyken 2. yarıda beckham ın efsane asistleriyle 3-3 yaptım son dk da 4-3 yaptılar.gene yardıma beckham yetişti 4-4 bitti maç :P.bu maç dışında bir haltada yaramadı zaten :).bent olmasa ne yaparım bilmiyorum ligde 14 golüm var 7 si bent ten.
Sosyal ağlarda paylaş

fizban said:

fenerbahçeyle başladım. 4-4-1-1 / 4-1-3-1-1 oynuyorum, ortasahada bir deeplying play maker iki wing midf. olmak üzere. gelin görün ki naparsam yapiyim alex'ten faydalanamıyorum. faydalanmak icin de her mac oynatıyorum. napsam bilemedim.

bir de eskiden training kasar ayarlardım her oyuncu grubuna ayrı ayrı (def, mid, att gibi), ama cok usendim. hazır setup var mı eheh

Selam

http://forums.fm-britain.co.uk/index.php?topic=10317.0

İşini görür zannedersem
Sosyal ağlarda paylaş

tunch said:

ah yaa.. chelsea ile deplasmanda lig kupası çeyrek finali oynadım.. 3-3 bitti uzatmalar.. penaltılarda kaybettim.. çat elektrikler..

elendiğime mi yanayım , kariyerde bu kadar güzel maçın gittiğine mi yanıyım :/

oynadım maçı yeniden.. haliyle chelski ezdi.. defans full yedek , orta saha cezalı olunca zaten bir önceki maç 100 yılda bir olurdu :)

neyse ki sonraki maç namağlup lider manu ile kendi sahamda berabere kaldım da fark açılmadı.. ilk yarının sonunda liverpool maçı var , oraya kadar kayıpsız gidersek şampiyonlar ligini neredeyse garantilemiş oluruz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...