Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Football Manager 2010

nileppezdel

Öne çıkan mesajlar

Murat Akça'nın, Emrah Yollu'nun, Semih Kaya'nın ve Berk Neziroğulları'nın PA'ları -8. Yani worldclass'ın 1 altı seviyede random bi PA demek diye biliyorum. Ömer Toprak'ın PA'sı da 169. Bu da aynı aralıkta olduğu anlamına geliyor. Hatta o 4'ünden en az 2 tanesinin PA'sı Ömer'inkinden yüksek olacaktır sonunda :)

Bilip bilmeden laf etmeyin bana, bir bildiğim var da konuşuyorum burada.
Sosyal ağlarda paylaş

140? nereden baktın buna merak ediyorum. Oyunun kendi editöründe -8 PA'sı. Ki -8'in alt limiti de 140'ın üzerinde olmalı yani

meeh herneyse herkes istediği adamı kullanır kasmamız saçma gayet :)

Hatta hiç konuşmamak daha iyi, zira kendi adamını kendin keşfetmek daha güzel. Demin bi bakındım 100 tane falan wonderkid çıkartılmış nette fm2010 için. hatta 200. Onlara bakıp alınca bi zevki kalmaz. Öyle yani scout yapmak, altyapıya yatırım yapmak lazım. Daha zevkli öyle. Hadi kalın sağlıcakla :)
Sosyal ağlarda paylaş

Oh be, saçları ağarttım neredeyse ama değdi... 3 gündür şu transfer sezonunu en verimli şekilde kapamaya çalışıyorum Leeds'imle, sonunda oldu galiba.

İlk sezon şampiyon olarak Coca Cola Championship'e yükselmiştim. O arada fiziksel özellikleri iyice göçen Davids ve Ze Maria'yı yolladım, bayağı adam daha yolladım kadrodan, uğraşıp kasarak bi kadro kurdum yine.

Amoah - Beckford

Bobby Convey - Appiah - Kobiashvili - Snodgrass

Ludovic Magnin - L.Bromby - P.Kisnorbo - Liam Rosenior

George Forsyth

Güzel gibi şimdilik bakalım, daha transfer sezonu bitmedi, son anda 1-2 adam daha alabilirim ama iskelet bu
Sosyal ağlarda paylaş

:D e genie scout kullanırsan -9 yazmaz tabi abi o oyun sırasındaki bilgilere bakan scout sonuçta. Aktif database'e göre diziyo adamları yani başlangıç db'sine göre değil :)

Kırmayalım tabi :D Ömer Toprak diye arkadaşım var, adama bakıp bakıp gülüyorum FM'de. O yüzden alamıyorum takıma. Sanki editörde kendi kankalarımla takım kurmuşum da onu ben yaratmışım gibi hissediyorum mal bi şekilde :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...