Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Football Manager 2010

nileppezdel

Öne çıkan mesajlar

Asistan menajer sorunum var..Önce Neeskens yeni kontrat kabul etmedi,gitti,yerine bizim koç var Ricardo Moniz,onu geçirdik,kendisi 5-6 ay görevde kaldı sonra bir pazar sabahı baktım ki İspanya 2.lig ekiplerinden Rayo'ya gitmiş.Gerçekten müthiş bir kariyer planlaması..Onu geçtim normal koçları da Çelsi,Atletico vb klüpler alıp duruyor.Ben her sezon yeni koç aramak zorundamıyım arkadaş..Bu çalışanları klüpte tutmanın bir yolu yokmudur acep?
not : 2 aydır asistan menajer yok takımda
Sosyal ağlarda paylaş

Meh, kupada Man.U'ya 2-0 yenildim ve elendim. Üstüne bi de rekabet yüzünden de taraftarlar mutsuz oldu. Ayıp ulan 2 lig üstümde şampiyon adamlar CL finalisti falan, ben 1 milyon euro bütçeyle takım kurmuşum.

75e kadar dayandım da 75te çaktılar golü. Sonra mecbur ofansif oynadım kontradan 89da 2yi yedim.

Ligde 1.yim ama çıktım bu sene heralde.

Düşük takımlar olarak Appiah'ı kaçırmayın, hani özellikleri düşmüş evet baya ama yine de bayağı iyi oynuyor, fiziği de yüksek diri kalıyor sahada üstelik de daha 2 haftalık ufak bişi dışında sakatlanmadı o kadar dedikoduya rağmen.
Sosyal ağlarda paylaş

beşiktaş saç baş yoldurdu bende qpr ile başladım dün,

pek oynayamadım ama ilk hazırlık maçları sonunda var olan kadroya birkaç genç oyuncu aldım.En iyisi de zayıf forvetlere ek olarak free'den mark viduka'yı bağladım.1-2 sezon abilik yapsa yeter :)

Sezon başlasın da gidişata göre detaylı yazacam herşeyi sdfasd
Sosyal ağlarda paylaş

İlk sezonumu GS ile bitirdim. Lig çok kolay oldu, sivas 2. oldu ama arada çok puan farkı var. Avrupa'da final oynadım ikinci oldum ama taraftar çok mutlu oldu.

HİÇBİR maçı load/save yapmadım.

kendi oyuncularımı tanımak için editörle didik didik inceledim. PA değerlerini inceledim, evet. Hile sayarsanız bunu yaptım :)

ikinci sezon bi DL ve bir SÜPER DC şart. TC vatandaşı bi toprak var, 2 kere teklif götürdüydüm gelmemişti. Belki sezon başı almayı beceririm.
Sosyal ağlarda paylaş

sostizm said:

İlk sezonumu GS ile bitirdim. Lig çok kolay oldu, sivas 2. oldu ama arada çok puan farkı var. Avrupa'da final oynadım ikinci oldum ama taraftar çok mutlu oldu.

kendi oyuncularımı tanımak için editörle didik didik inceledim. PA değerlerini inceledim, evet. Hile sayarsanız bunu yaptım :)

ikinci sezon bi DL ve bir SÜPER DC şart. TC vatandaşı bi toprak var, 2 kere teklif götürdüydüm gelmemişti. Belki sezon başı almayı beceririm.

hazır elin değişmin spo içinde pa'ları yüksek olan yada kayda değer gizli özellikleri yazarsan güzel olur =)
Sosyal ağlarda paylaş

QPR ile can buldum resmen;ahanda öncelikle transferlerim,

http://img25.imageshack.us/img25/9577/qprtransfer.jpg

Hazırlık maçlarında ilk önce defansın teklediğini gördüm,gençlerden güzel bir takviye yaptım,üstüne orta sahaya son 2 FM'de İngiltere'de ne zaman takım alsam aldığım Eggert'i aldım yine takıma :) Seyfo Soley'i free de görünce hemen kaptım,daha ısınamadı ama kaliteli bir orta saha,Viduka ise hazırlık maçlarında çok formdaydı ama sezonun ilk maçında sakatlandı,2 maç yok.

Gerçi forvetleri beğenmemiştim ama Rowan Vine 2 maçta 4 gol atarak beni şaşırttı.Yanında Pellicori'de bayağı iyi bir performans gösteriyor.Viduka'ya pek iş düşmeyecek gibi ama asıl alma amacım olan takıma abilik yapması olayı işe yaradı.Freeden gelmesinden de ötürü birkaç oyuncu transferden feci memnun kaldı ve Viduka'nın takıma gelmesi pozitif yönde etkiledi bazı adamları,

Defansım bayağı iyi işliyor 2 maçtır gerçi son maç 2 gol yedim ama 3-0 öne geçtikten sonra tempoyu düşürüp takımı yatırdım :) 70'den sonra 2 gol geldi bir anda derken 4-2 aldım maçı,

QPR'la iyi gidiyoruz bakalım,gelecek sezon premiere için klas oyuncular aramaya başladım şimdiden hehe
Sosyal ağlarda paylaş

sostizm said:

dc olarak micah richardsı al :D
Sosyal ağlarda paylaş

Abi siz iyi misiniz? Kim söyledi size o Toprak'ı ya? Murat Akça ilk sezon sonunda eğer ki hele ilk sezon kiraya verildiyse Toprak'ı katlar. Servet kadar oynuyo bende ilk sezon sonunda ve daha da gelişecek. Toprak'ı almaya ihtiyaç yok ki GS ile oynanırken.. Servet, gökhan, emre g. , murat akça, semih kaya, emrah yollu, berk neziroğulları..

Takım iyi Türk defans dolu abi :D
Sosyal ağlarda paylaş

Abi Murat Akça daha iyi ya. Ben Bierhoff'u yolladım Toprak'a gayet de max Servet kadar oynar dedi. Ki düşününce Servet de Juve'de oynar. Ve de şu var ki Murat Akça Servet'ten iyi olabilir diyo neeskensciğim. Ayrıca herşey PA değil, rating de önemli. PA sonuçta ability değerlerini dağıtır ama CA'sı 180 olan iki adamdan biri diğerinden çok daha iyi oynayabilir sonuçta. Bu yüzden gereksiz transfer yapma, koy Murat Akça'yı oynasın. Hedefim lig falan değil zaten ilk sene uefa'yı aldım :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...