Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Football Manager 2010

nileppezdel

Öne çıkan mesajlar

ya neyi savunuyosunuz anlamiyorum.

hani gida su vs. pahaliya satsalar calsan neyse dicem. bilgisayar oyunu temel bir ihtiyac degil. yani adamlar isterse oyunun tanesini $50,000 yapar, sen oyunu caldigin zaman yine hirsiz olursun. hatta isterse 1 milyon dolar yapar, sana ne fiyatindan?

hirsizlik yapiyorsunuz, emek hirsizisiniz, bu kadar basit.

ha ben calarim, banane elalemin emeginden de diyebilirsiniz, o sizin bileceginiz is. ama kendinizi savunmayin, komik oluyor
Sosyal ağlarda paylaş

nileppezdel said:

Aaa ben kadroyla alakalı sanmıştım.. E fazla kolay oldu bu oyun? Sende de böyle olmuş muydu?

ilk başta kolay gelebilir , ama elindeki oyuncuları tutmaya çalışıp beceremeyip yerine iyi adamlar bulamayıp üst liglerde zorlanırken görücem ben seni :)
Sosyal ağlarda paylaş

Yeni oyun açtım Leeds aldım, ilk soru "GS fanı olarka leedste çalışmanız zor değil mi" oldu basın toplantısında :D

Takım iyi gidiyo şimdilik. Orta sahayı sağlamlaştırdım. Appiah, Davids ve Ze Maria'yı aldım. Appiah sakatlanacak diye korkuyorum ama şimdilik gayet iyi oynuyor tüm orta sahayı tek başına çekiyor.

Davids kötü çok yaşlanmış ama ara ara güzel işler yapıyo, Ze Maria da eskisi gibi olmasa da bi anda sürpriz şekilde ceza sahasında bitip gol atıyor. Bir de zaten frikik ve korner atması yeter onun da.

Beckford yine dehşet saçıyo hadi hayırlısı
Sosyal ağlarda paylaş

allahım parayı saçtım resmen. bir senelik ambargo olması nedeniyle yaklaşık 80 milyon euro luk bir transfer bütçesi ayarladım :D 30 m e robbeni aldım sağ kanada 26 milyon euro yada balotelliyi aldım. bakalım 10 gün sora geliyolar. performans bekliyorum. anelka artık ölmeye yakın oyun oynayamıyo. drogba yanına birini istiyo. joe cole ilk yarıyı zor çıkartıyo. sol kanatta vucinic var o olmasa zaten cenaze o kanatta. carvalho artık her maç bi kırmızı kart yiyo kestim kadrodan.

ALLAHM SANA GELİYORUM :p

edit : ilk 2 maç hattrick yaptı balotelli :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...