Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Football Manager 2010

nileppezdel

Öne çıkan mesajlar

çok ilginç bişi oldu, fikstürümle puanım tutmuyo, bunu yaşayan veya çözen var mı daha önce?

Lig tablosuna baktığım zaman 3 galibiyet 6 beraberlik diyor puanım da 15.

Ama fikstürden baktığım zaman ligde 4 galibiyetim var (ki ben de 4 olduğuna eminim %100) haliyle puanım 18 olmalı. Merak etmeyin kupayı falan saymadım sadece lig maçlarını kastediyorum.

Nedir bunun çözümü?

Edit: Alala oyunu kapatıp açılınca da düzelmedi ama arada başka bi save yükleyip (eski saveim nerde kalmış diye kontrol ettim) yenisini tekrar yükleyince düzeldi
Sosyal ağlarda paylaş

oyunu yeni aldım ve bu 10.3.0 updatei yüzünden hayattan soğudum.

werder bremenle başladım, baya iyi bi kadro kurdum. her maç 15+ şut istatistiğiyle oynuyo takım iyi güzel ama 1 golü zar zor atıyoruz. 2-3 tane direkten dönüyo zaten, bi kaç tane de bomboşken kaleciye ya da auta atıyolar falan. rakip takım toplamda 6-7 şut çekiyo ama min. 2 si gol. sürekli bizim atakları gösteriyo oyunda adamlar arada bi kere geliyolar bi pas ve gol. bi sezon bitirdim böyle ama baydı.

10.0.2 ye döndüm şimdi iyi dediler bakalım. yine böyle olursa yazık yani verilen paraya.
Sosyal ağlarda paylaş

yeni bi kariyer açtım,ama anlamadığım şekilde takım çok güzel oturdu ve süper oynuyor.daha önceki oyunlarımda yakalayamamıştım bu grafiği...
Bucaspor u aldım 1.ligden.ilk sezon play-of a kalıp süper lige çıktım ki,takımın %70 kiralık oyunculardı.

2. sezon düşmemeye oynadım,kıl payı düşmemeyi becerdim.3. sezonda düşmemeye oynayacağımı belirttim.ama takım çok deli form tuttu.ilk yarı bitti ve ligde 3. yüm.böyle cimboma,fenere filan 3 atıyorum o şekilde yani.

taktikte çok garip zaten.3 DC,3 Forvetle oynuyorum.ne bekler var ve kanatlar.ligin en çok gol atan 3. takımıyım.

gariptir,zevk almamaya başladım ya.hani bucaspor u aldımki.zorluklarla mücadeleme devam edim filan ama.takım barselona gibi top yapıp oyunuyor.
Sosyal ağlarda paylaş

tunch said:

RamsesII said:

tavsiye edebileceğiniz güzel bi summer update var mı transferleri içeren oyunu güncelleyen?

http://community.sigames.com/showthread.php/211928-*Official*-Comprehensive-List-of-Football-Manager-Data-Updates-2010

buradaki Metal Guitarist's update'i indirdim, baya güzel detaylı. Guti-Quaresma falan Beşiktaş'ta, isimler değişmiş yeni gençler eklenmiş. Tabi eski gençlerden bazıları yazın kapıldığından alamıyorsun falan. Hoş olmuş. Güzel update bence, tavsiye ederim
Sosyal ağlarda paylaş

GS oyunumda 2. sezonda süper kadro kurdum, baya da ucuza. Odion Ighalo'yu öneririm herkese henüz keşfetmediyseniz. Ben 1 senedir oynuyorum bu adamı yeni keşfettim :D Baya iyi forvet, 30k'ya aldım sadece. Adriano rotasyonda, bu genç banko çıkıyor. Kazma olmayan nadir afrikalı forvetlerden. Değerlendirin :)
Sosyal ağlarda paylaş

Selam,

şuu, özellikleri kapalı olan oyuncular var ya, gri yazıyor isimleri. Transfer edemiyorsun. Bunları açmanın bi imkanı var mı? Birsürü oyuncu bu şekilde, bi ayarı falan mı var. Az database kullanma gibi bi ayarı vardı galiba bu meretin, öyle bişey mi ki bu? Olimpiakosun kadrosu bile böyle adamlarla dolu.
Sosyal ağlarda paylaş

Yok sanırım. Kendi takımındayken bazen kontrat teklif edebiliyorsun ama rakip takımlarda olmaz. Yani Yunan ligini açmamışsındır, database de Large yada Huge değilse her oyuncuyu koymuyor, kendisi adamlar yaratıyor öyle. Ama yanlış biliyor da olabilirim, hep large db ile oynadım şimiye kadar
Sosyal ağlarda paylaş

http://a.imageshack.us/img521/6933/bucaspor201213leaguetab.jpg

Bunca yıllık CM/FM hayatımda bukadar takır takır top oynayan,kimin favori olduğuna bakmadan yeri gelince şov yapan bi takım yönetememiştim.

ilk sene 1. ligden play-off lara kalarak süper lige çıktım ki,takımın %70 i kiralık oyunculardan oluşuyordu.Takım başarılı olunca bu kiralıkların hepsinin favori takımı bucaspor oldu.
2. sene serbest kalanları aldım,koşa koşa geldiler.Sözleşmesi bitmeyenleri tekrar kiraladım.Ve 2 puan farkla zoraki süper ligde kaldım.
Ve geldik 3. sezona;yine ligden düşmemeyi hedef gösterdim ve ligi 8. bitirdim.takım çok iyi oturdu,büyük takımlara karşı daha iyi oynuyorum.Ve sanırım bu performansın en büyük nedeni takımın detemination ı çok yüksek.Hatta ligin en yüksek ortalamsı bucaspor da.
Ve bu seson Türkiye kupasınıda aldım.

Takımın patlama yaptığı 4. sezonda ise ligi 2. bitirdim,ligin en fazla gol atan takımı olarak.UEFA da ise gruplara kalıp,3. olarak bitirip elendim.

Bakalım bu sezon şampiyonlar ligine katılıyorum,neler yapabilicek takım.gruplara kalsa yeter...

http://a.imageshack.us/img375/7231/eugeneseleznyov20122013.jpg

Seleznyov,2. olduğum 4. sezon da altın ayakkabıyı 40 golle aldı ve Tanju Çolak ın rekorunun 1 golle egale etti.

En güzeli ise altın ayakkıbıyı aldığında,menajerime çok şey borçluyum demesi oldu.

10 milyon verdim bu adama,sonuna kadar değiyor.

Şunuda belirtmek isterim,oyunumda tek extra olay ki.bunu herzaman her oyunumda yaparım.Türk vatandaşı olmayı 1 yıla düşürüyorum.

Not:Ama anlamadığım birşer var,her oyuncuda geçerli olmuyor bu,bazıları yine düzeltmemişim gibi 10 sene den düşmeye başlıyor.Bazıları 365 günden.Bu neye bağlı.bilen varmı
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...