Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ben Veysel

DonCorleone

Öne çıkan mesajlar

niye bu kadar efekt özürlüyüz yahu? beceremiyosanız yapmayın kardeşim. nedir o ışınlanma efekti, adamın yüzünün açılması falan? rezil.

kolaturka + arçelik karışımı olmuş.[signature][hline]"computer games don't affect kids; i mean if pac-man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms munching magic pills and listening to repetitive electronic music..."-kristian wilson, nintendo inc, 1989-
Sosyal ağlarda paylaş

aman aman cem ozer demeyın mıdeme bısı oluyo ...
reklam guzel ve bence olayı anlatmak maksatlı kola turkanın ılk reklamı gıbı reklam ...
kısa kısa pek cok olayı olacak galıba ...
reklam alenı vestel canım hatta ben yanlıs okuyup veysel i vestel diye okudum :)
super adam ata seyrettırır valla kendını en azından ben seyrederım ...[signature][hline]Vampire Hunter Delucian ...
Türküm Doğruyum Calışkanım ...
Sosyal ağlarda paylaş

son 1 dk'sini görebildim ancak ama ata demirer'i sevdiğim halde pek hoşuma gitmedi. bir de baştan seyredecğim gerçi..

bu rolü ilk önce cem yılmaz'a teklif etmişler ama hayvan herif yarım milyon dolar mı ne istemiş, çeyreğini önermişler ata'ya uçarak kabul etmiş galiba.. :-p[signature][hline]Where life had no value, death sometimes had its price. That is why the bounty killers appeared.
Sosyal ağlarda paylaş

berbat olmuş tek kelimeyle.
adamın efektleri çok yersiz.
ben bile daha iyi oynardım bu halimle (ciddiyim)
yandaki robota bakıyor, birşeyler geveliyor ağzında, garip garip haraketler yapıyor, o sırada kendi rolünden kopup başka birisinin rolunu yapıyormuş gibi oluyor sesi haraketleri felan, ayrıca gereksiz bir abartı var o harakette.

Bir de sanırım ışınlandığında da aynı hareketi yapıyor itici geliyor bana.

köylü biçiminde konuşturmaya/davrandırmaya çalışmışlar ama olmamış. Turkcell'in en son hazır kart reklamını sevmedim, ama onda köylü imajı çok daha iyi yansıtılmış.

özel efektler desen iyice laçka.
robotun yüzünün açılması, dünyayı kurtaran adam filminden de kötü yapılmış. ışınlanma efektleri de öyle.

Adamların masasında aptal aptal sıvı konulmuş. Bunlar bilim adamı ya, mutlaka masalarında aptal aptal sıvılar olmak zorunda..

Türkler teknolojileriyle dünyayı ele geçirmiş... Peki bu adamlar neden hala türkçe bilmiyor? Türkler bu kadar gelişmişse bunların da Türkçe bilmesi lazım.. Hem bi de bilim adamları bunlar peh peh

"gelecek" imajı da çok suni. Minority Reportu geçtim, kaç yıl önceki "geleceğe dönüş 2" filminde bile çok daha iyi yansıtılmıştı.

hızlı çizilmiş, bir anlık gülümseme yaratçak sonra da unutçağın orta sayfa karikatürleri gibi olmuş. notum 2/10[signature][hline]Silver Fang Ahroun
Worshipper of Gaia
Sosyal ağlarda paylaş

o şişeler teknonargile idi sanırım?[signature][hline]"computer games don't affect kids; i mean if pac-man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms munching magic pills and listening to repetitive electronic music..."-kristian wilson, nintendo inc, 1989-
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bonecrusher, 28 Mayıs 2004 05:52 tarihinde demiş ki:
anlamıyorum, elalem half-life 2'de g-man'e felan süper mimikler hazırlıyor, ilginç teknolojiler geliştiriyor, biz hala o basit "jetgiller" imajında birşeyler yapıyoruz

bizim insanlarımız jetgilleri aşabildi mi ki :)
nice insanlar var hâlâ bir düğmeyle zart diye ev işinin hallolacağını umut ediyor...

[hline]

[Bu mesaj BabacumMostors tarafından 28 Mayıs 2004 11:54 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Önemli olan effecte para verip dahaiyisini yapmak değil yapamadıklarından dolayı böle değildir zaten reklamın tanesi 200 milyar fln vardır.
20saniyelik sevilen dizi arası reklamlar 40 milyar.

Çok fazla reklam parası ödüyolar biraz tasarufa gidilmiş olabilir ayrıca boktan effectle bile size vestel'i hatırlatmışsa amacına ulaşmış bi reklamdır.[signature][hline] V ò d à n | ICQ : # 651567
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...