Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Borderlands

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

bu sorunu yaşayan var mı? lvl 43üm ve birden tüm skill pointleri kaybettim resetleyim dedim sadece 1 skill point geri verdi

yalnız değilmişim baya fazla varmış bu sorun:

http://gameinformer.com/b/news/archive/2009/10/27/news-borderlands-has-co_2D00_op-bug-that-could-erase-skill-points-fix-is-in-development.aspx

Sosyal ağlarda paylaş

bilinen bugmış GG

resetledim sadece 1 puan geri verdi çözmeye çalışıyolarmış bugı aman diyim sizinkiler de gidebilir

"Your report has been heard and we're working on it. Unfortunately there isn't a fix just yet, but when one is available we hope to be able to repair as much of your character data as possible"

online oyuna girebilmek için portlar:

Issue: PC players experiencing difficulty connecting to multiplayer games
Solution: You need to do a few things if you are experiencing this problem:

* The host must have these four ports forwarded:
7777 (TCP/UDP)
28900 (TCP)
27900 (UDP)
28910 (TCP)
Sosyal ağlarda paylaş

az önce bitirdim oyunu ben de. 36 lvl soldier var ama rifleman,support'a dahil hiçbişeye bulaşmadım bile,killing spree modunda takılıyorum öle kendi başıma :p

[spoiler oyun sonu whine'ı] o diil de oyunun sonu çok salak geldi bana.ne vaultun içini görebildik,ne mavi gözlü esmere çakabildik,mal gibi kaldım öle ekran başında bitti mi be diye :/

Sosyal ağlarda paylaş

Anubisath said:

az önce bitirdim oyunu ben de. 36 lvl soldier var ama rifleman,support'a dahil hiçbişeye bulaşmadım bile,killing spree modunda takılıyorum öle kendi başıma :p

[spoiler oyun sonu whine'ı] o diil de oyunun sonu çok salak geldi bana.ne vaultun içini görebildik,ne mavi gözlü esmere çakabildik,mal gibi kaldım öle ekran başında bitti mi be diye :/

kadını gördün

karı uydunun kendisi robotik bişi olduğu çok belliydi zaten clap traplere aww poor thing falan filan diyo

Lvl 50 oldum bu arada 2. defa bitirmek üzereyim :> hunter gunslinger solo gidiyorum netten lagsız oyun bulamıyorum bulsamda adamlar hıyar çıkıyor malesef
Sosyal ağlarda paylaş

lvl 8'e kadar falan oynadım. Çok beğendim. Özellikle boss fight çok iyiydi. lvl 15'de falan hala kurt köpek öldürmüyorsak, zamanın yarısı deparla geçmiyorsa iyi olur çünkü asıl keyifli kısımları silahlı çatışmalar. Bunun dışında beğenmediğim tek kısım skilllerin sığlığı ama oyundaki silahlar çok keyifli olduğundan kendini fazla hissettirmiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...