Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

n97

Zegna

Öne çıkan mesajlar

Penthesilea said:

ana ekranin direk masaustu gibi olmasini, applicationlari gorebilmeyi asiri begendim
cok onyargiyla yaklasiyordum ama begendim yahu, iyi bari.

ben de bunu çok beğendim ama birkaç video'da hızdan ne kadar taviz verildiğini görünce yine soğudum =)

hadi iphone 3g'yle yarışır da, 3gs'e göre menüleri filan çok yavaş geldi. zaten sırf o yavaşlık yüzden symbian ve windows mobile'a güle güle demiştim ki..

favorilerim hala blackberry ve iphone.
Sosyal ağlarda paylaş

Özellik meselesi yine Mum. Eskiden aradaki hız farkını, aşırı yavaşlığı, kazanılan özellikler bile telafi edemiyordu. Şimdi iPhone 3G hızını bile neredeyse yakalamış, on kat özellikli smartphone için de kalkıp "ama 3GS daha hızlı" demek saçma oluyor biraz. Ne taraftan taviz vereceğini tercih etmekte bitiyor olay.
Sosyal ağlarda paylaş

ahahaha koptum

aquila said:

nesi saçma lan, daha hızlıysa daha hızlı dersin, ne dicen?

@baggio, abi, hala 1-2 günlük review süresinde bile kilitlenen, takılan, menüler arasında spike yapabilen telefondan bahsediyoruz. hani sadece hız değil, ona katılıyorum da, bu kadar mı dandik error handling yapılır, bu kadar mı dandik memory management olur yahu.
Sosyal ağlarda paylaş

Wireless veya bluetoothda en ufak bir sorun yasamadım henuz.
Eskiden usb2.0 diyorlardı n05 icin ama hızı 1.0dı n97 bunu duzgun hale getirmişler ve gayet hızlı usb transfer hızı. Bluetoothu ise gercek bluetooth yani sadece muzik calma amaclı degil iphone gibi.
Miraul said:

wireless ten internet konusunda sıkıntı var diolar. deneyen oldumu
Sosyal ağlarda paylaş

onu demiyorum ya, headset için sadece kullanıyo işte iphone, yani müzik çalsın diye değil.

iphone konusu değilmiş ki bu, niye iphone muhabbeti yapmışız. 3g çıkalı 1 sene oldu, pek değişen bişey yok, onlarıda konuştuk zaten, artık iphoneu konuşmanın bi manası yok. n97de neler iyi, neler sorunlu onlar konuşulsun daha faydalı.
Sosyal ağlarda paylaş

Yaklaşık 15 gündür kullanıyorum arkadaşlar , avrupadan dönen bir yakınıma rica etmiştim gelirken getirdi. Daha önce de E71 kullanıyodum. Multimedia açısından çok iyi bir upgrade oldu diyebilirim. Lens , qwerty klavye , touch sense , ekran her şey çok başarılı. Tavsiye ederim BB de emsali olmayan bir cihaz onu da belirtmekte fayda var . 3GS le kıyaslarsanız da kullanıcıya kalmış die düşünüyorum , Apple'ın 3GS de nerdeyse al bi de bundan yak dediğini de unutmamak lazım. Sadece hardware ve ufak tefek software detaylar eklemişler. N97 nin çok tutucağını düşünüyorum 15 günlük deneyimin verdiği öngörü ile. ***** to Nokia.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...