Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WoW'da gördüğünüz en saçma mekanikler

Wispy

Öne çıkan mesajlar

Gangren said:

Spellpower gearlı, Thunderfury'li Rogue
Hydross sololayan Warlock
Healing giyip, Mend Pet ile BG yöneten Hunter

burning legion daydı hunter adı magepriest ya da priestmage di ve mc bwl priest dropları ve azuresong giyerdi arkadaş .. ismiyle çok dalga geçen olurdu ama elemanın 7 ya da 8. charıydı.

bi kaç kez 2 kişi baron run yapmıştık
Sosyal ağlarda paylaş

Corrupted Blood mı ne vardı ZG çıktıgında.

Boss'u pullamadan bir rogue'a summon atıyorlardı orgrimmar ah'da. Arkasından boss pullanıp zehir alınıyordu, rogue hemen vanish/summon accept yapıp orgrimmar'a gidiyordu ve corrupt herkese sıçrıyordu. Videosu falan vardı, orgrimmar mezarlığa dönmüş falan hahha.
Sosyal ağlarda paylaş

AQ zamani bol bol oluyordu, stonetalon kalimdorun 0,0 i o yuzden server fila ncokunce direk oraya atiyor

easternda 0,0 alteractaydi sanirim

bide graveyard meselesi var tabi gene fial bir durumda oyuncuyu portlamayinca alliance i default ally GY olan westfall a atiyordu horde barrens di sanirim o donem horde oynamadigimdan bilmiyorum eheh
Sosyal ağlarda paylaş

Gayet de oluyordu.Vanilla Frostmane'de (1800 kişi sıra beklemek) Durotar-Tirisfal seferi yapan zeplin bizi az suya atıp ortadan kaybolmamıştır.Daha kötüsü bu Tirisfal-STV arasıydı çünkü düştüğünüz yer beton etkisi yapmakta va ölümünüze sebep olmaktaydı.Az küfür yemedi ahaliden o sürücüsüz zeplinler.
Sosyal ağlarda paylaş

Viktor said:

AQ zamani bol bol oluyordu, stonetalon kalimdorun 0,0 i o yuzden server fila ncokunce direk oraya atiyor

easternda 0,0 alteractaydi sanirim

bide graveyard meselesi var tabi gene fial bir durumda oyuncuyu portlamayinca alliance i default ally GY olan westfall a atiyordu horde barrens di sanirim o donem horde oynamadigimdan bilmiyorum eheh

Evet. GM island'da olursen de barrens/westfalla gidiyordun.
Hatta arkadaslarimdan biri GM island'da bi GM oldurmustu, o da westfallda spawn olmustu. Bi kac saat orda ghost olarak kaldi :P

Bi de, instance buglari vardi. Scarlet monastery'den girip AB, WSGden mark almisligim var. Bi sefer level 29 karakterle BRD'ye teleport olmustum. Scarlet Monastery'de "The Butcher" farmliyordum :P
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...