Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

BİTTİ ULAN

Reksa

Öne çıkan mesajlar

Staj yerleri genelde öyle oluyor. Ya iş yaptırmazlar, kös kös oturursun. Hani arada bir yardım isterler. Yada eşşek gibi çalıştırırlar. Bende bankada staj yapıyordum, yazı işlerine koymuşlardı -sözde-. Gelen paraları sayıp, düzenlemeyi yaptırdılar, bankaya gelen eşyaları taşıttırdılar(koliler halinda sayfalar evraklar vs. vs.), ayak işlerine girmiyorum bile bir ordan bir oraya koşturttular. Şaka gibi müdür yardımcıları gelip benim olduğum bilgisayardan login olup bütün kredi işlemlerini yaptırırlardı. 100lerce insanın hesaplarına bakıp hangilerinin borcu olup olmadığını araştırıp üstüne o kişileri teker teker aratırlardı. Kredi başvurularıyla ilgilenmeler vs.vs. Bir sürü evrak düzenlemeler, kişisel kasalar için müşterilerle ilgilenmeler. Götüm medeniyet görmezdi, bide hepsi bir ağızdan iş verip "E hadi ama benim iş hala bitmedi mi?" gibi söylenip dururlardı. Genelde bu tür durumlarda yufka yürekli personellerden biri çıkar "çocuğun üstüne çok iş yıktınız ama" diye savunurdu. Zordu ama güzel günleride oluyordu. Prezervatif aldırmaya gönderen personel vardı hatta personeller vardı asduhggh 170 lira kadar bi maaş veriyorlardı. Peeh... Gitti bitti allahtan o günler

edit. imla hatası
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...