Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yeniden başlıcağım priestlerin durumu nedir?

batuhan

Öne çıkan mesajlar

selamlar 2 senedir oynamıyorum wow u wotlk çıkmadan önce bırakmıştım.Şimdi diyorum.70 olan warrior ve elem sham charlarımı 80 lemiyim bi priest kasıyım.Sanırım kasma kolaylaştırılmış.Recruit friend olayları ile ama hesapım trden olduğu için yararlanmıcam sanırım.Sorum şu ki priestler ne durumda.Oyunda köklü değişiklikler oldumu takip ediyorum ama pek anlamıyorum açıkcası.İnstance girme durumları nedir casual takılmak istiyorum illa guild bulmak şartmıdır.
Sosyal ağlarda paylaş

shadow o tbc zamanlarına daha sittin sene dönemez. Öyle orta karar gidiyor işte. Mainspec yapmaya değmez

holy ben bıraktığımda iyiydi. İster nerdeyse bütün özelliklerini tam randımanlı kullanıp, istersen de metreye oynayıp kendini tatmin edebiliyorsun

edit: pvp disc oynaması daha da zorlaştı ama daha da eğlenceli bir hale geldi
Sosyal ağlarda paylaş

Shadow priest oynaması zevkli bi class pve yaptığınız sürece.
En dayanıklı ranged dps ve ortalama single dps yapabiliyorsunuz.
Koşturmacalı ve multi targeting/aoe de baya iyidir.
Tek sıkan kısmı sarf ettiğiniz efor karşısındaki dps çıktısının yetersizliği denilebilir.
Sosyal ağlarda paylaş

DK arkadaşım şu an hiç memnun diil hayatından, baya üzülmüş.
Bi ayı tank olarak priestler hala favori healerlarım. Gerçi bazıları shield ve aoe heal spamlemekten başka bi şey yapmıyolar hc dungeonalrda bile ama, işini bilen healerla asla ölmüyorum. Bi arkadaş holy priest mesela, harika işler çıkarıyoruz onla. Gearım ilvl 200 ama akşam toplam 3 kişi ile TOC HC yapcaz, yapabiliriz diye düşünüyoruz lsdkfh
Sosyal ağlarda paylaş

Boci said:

ad3m said:
Tek sıkan kısmı sarf ettiğiniz efor karşısındaki dps çıktısının yetersizliği denilebilir.

Yani holy olacaksan kas, dps olcam diyosan değmez...

Bu karakterden ne beklediğine göre değişir.
Alıntıda demek istediğim diğer classlara göre zor bir rotation bunu başarıp perfect cycle bağlantı vs ile bile alınan sonucun karşılaştırmalar içinde tatmin edici olamadığıdır.
Ama bu ulduar için genelleme olamaz bahsi geçen single dpsdir.
Yoggy razor hodir vs koşturmacalı multi target gibi durumlarda yardırır shadow priest.
Kısaca dps olarak artılarını eksilerini sayacak olursak.

+ Healera çok fazla bağımlı bir class değil IMP VE,PW:S, shadow form dmg reduction ve dispersion ile ölümsüz gibi :)
+ Diğer classlar ile karşılaştırıldığında kesinlikle threat sorununuz yok.
+ MindSear ile çok iyi bir aoe çıktısı.

- Ortalama single target dps
- Haste olayından nasibini tam olarak alamayışı (BL'dan en az etkilenen spellcaster)
- Nispeten zor bir rotation
- Diğer classlara nazaran gear scale faktörü düşük

TBC ve LK olmak üzere hala sp oynuyorum.Class veya rolümden dolayı spot sıkıntısı hiç yaşamadım.Başta dediğim gibi zevkli bir class iyi bir dps çıktısı için fazladan efor biraz can sıkıcı onun dışında bence doyurucu bir class =)

PS : Sürekli class demişim spec olacak o :P
Sosyal ağlarda paylaş

3 kişi TOC HC olmadı yetemedik. Bosslar çok kötü geldi, iki rogue bi warrior. Roguelardan biri poison çalışıyodu, öbürü lightning ve shoot. Warrior da durmadan tutup fırlatıyodu beni. Tam bi kaostu böyle, poison rogue yere tükürüyo, öbür rogue geri zıplayıp lightning arrow kasıyo, warrior tutup atıyo. Hiçbirini belli bi yere toplayamadım ffs
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...